Connect with Us

All posts tagged "leila kraja"

Showbizz 13:05 - 15 Prill, 2020

Lei Kraja e thotë troç/ “Do të martohesha me këtë futbollist”

Moderatorja seksi e sportit, Lei Kraja, ka vendosur të realizojë një ‘intervistë’ me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ nëpërmjet opsionin “Ask me”. Ajo është treguar gjithmonë...

Showbizz 10:38 - 8 Prill, 2020

FOTOT- Moderatorja e sportit provokon në emision/ Ekspozon gjoksin në veshjen seksi

Moderatorja sportive Leila Kraja është një vajzat më seksi të ekranit. Moderatorja di si të tërheqë gjithnjë vëmendjen si me deklaratat e saj si në emisionin...

Showbizz 15:31 - 22 Shkurt, 2020

Robert Berisha e “refuzoi”/ Moderatorja seksi e sportit tregon marrëdhënien që ka me këngëtarin

Moderatorja seksi e sportit, Leila Kraja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe pa komplekse. Ajo tërhoqi vëmendjen me deklaratën e saj ku shprehej se...

Showbizz 17:52 - 16 Shkurt, 2020

“Njeriu nuk ngopet kurrë”/ Moderatorja seksi e sportit tregon për ofertat e parezistueshme

Moderatorja seksi e sportit, Leila Kraja është bërë pjesë e pandashme e televizionit që nga momenti që është kthyer nga Amerika. Ajo ka treguar se ka...

Showbizz 21:43 - 23 Nentor, 2019

“Është i bukur, vetëm me qenë qorre”/ Leila Kraja gjuan hapur Robert Berishën në mes të emisionit

Moderatorja e njohur e sportit Leila Kraja, kohë më parë bëri një deklaratë të papritur në emisonin “Shiko kush Luan” për këngëtarin Robert Berisha, i cili...

Showbizz 20:30 - 19 Nentor, 2019

Amerikan apo shkodran?/ Fansat e pyesin si e do burrin, përgjigjet moderatorja seksi e sportit

Ajo është një nga moderatoret më seksi të sportit. Bëhet fjalë për Leila Krajën, bukuroshen shkodrane e cila është tifoze e Vllaznisë. Lei është shumë aktive...

Showbizz 21:23 - 18 Tetor, 2019

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj...

Kryesore Show Biz 17:44 - 28 Gusht, 2019

“Eja të flasim!”/ Moderatorja e sportit publikon foton tunduese

Moderatorja seksi e sportit Leila Kraja i ka lënë të gjithë pa fjalë me foton e fundit. E veshur me të brendshme të bardha dhe me...

Kryesore Show Biz 19:33 - 19 Gusht, 2019

Tifozja më e zjarrtë e Vllaznisë/ Moderatorja që po “tërbon” rrjetin

Moderatorja dhe modelja Leila Kraja është një nga vajzat më seksi të ekranit. Në vitin 2017, moderatorja sportive ka marrë pjesë në Miss America ku ka...

Kryesore Show Biz 18:24 - 12 Gusht, 2019

Moderatorja sportive zbulon mashkullin ideal/ Ja çfarë cilësish duhet të ketë sipas saj

Moderatorja sportive Leila Kraja është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Bukuroshja publikon momente nga përditshmëria në Instagramin e saj. Së fundmi Leila ka...

Kryesore Show Biz 21:32 - 11 Gusht, 2019

Moderatorja e njohur zë vendin e Ilda Bejlerit?/ Zbulohet arsyeja e sherrit me Shakohoxhën

Sherri me Dritan Shakohoxhën dhe largimi i saj nga DigitAlb bëri bujë të madhe në mediat online. Ilda Bejleri bëri të ditur se ishte larguar nga...

Kryesore Show Biz 13:53 - 24 Tetor, 2018

Dogji tubin me performancën e zjarrtë, Leila Kraja: I kërkoj ndjesë familjes!

Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual. Së bashku me partnerin Robert Berisha, ajo ka performuar në tub...