Connect with Us

All posts tagged "leucemi"

Life Style 13:48 - 9 Shtator, 2019

Fotoja që po përlot botën/ Motra ledhaton të vëllain e sëmurë me kancer

Kaitlin Burge ka shëprndarë një foto që ka thyer të gjithë zemrat e njerëzve që e kanë parë. 4 vjeçari Beckett është diagnostikuar me leucemi që...

Shëndeti 11:25 - 30 Korrik, 2017

Foto/ Babi bën mrekullinë: Si e shërova vetë vajzën nga leuçemia me…

Mjekët në dy shtete u dorëzuan dhe i kthyen vajzën në shtëpi, por banori nga Funai i Elbasanit ka bërë mrekullinë. “Vajza u identifikua me leucemi....