Connect with Us

All posts tagged "lidhje"

Showbizz 11:16 - 24 Prill, 2020

“Mu desh të zgjidhja mes tij dhe….”/ Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me Dj Geek

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Dafina në një intervistë për...

Showbizz 12:43 - 20 Prill, 2020

Në karantinë me modelen seksi shqiptare/ Eros Grezda pranon lidhjen me Oriola Marashin

Modelja seksi shqiptare dhe futbollisti Eros Grezda janë çifti më i ri në showbiz. Ata u përfolën për një lidhje shumë kohë më parë, ndërsa së...

Showbizz 12:12 - 20 Prill, 2020

Anna Lika flet për lidhjen me futbollistin shqiptar/ “Kam thyer shumë zemra çunash dhe gocash”

Aktorja Anna Lika ka folur për herë të parë për lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Anna ka qenë e ftuar në emisionin “Why...

Showbizz 11:10 - 5 Prill, 2020

Çifti më i ri i showbizit/ Zbulohet lidhja e fshehtë e këngëtares shqiptare me futbollistin e njohur

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri po përfliten për një romancë dashurie. Sipas Prive, këngëtarja po udhëton shumë drejt Londrës ku ndodhet dhe Shaqiri dhe...

Showbizz 13:35 - 18 Mars, 2020

Zbulohet lidhja e Anxhela Peristerit me Klajdi Harunin/ Prindërit e këngëtarit tregojnë detajin: Të bëjnë dashuri sa të duan

Anxhela Peristeri dhe Klajdi Haruni janë dy nga këngëtarët më të preferuar të publikut shqiptar. Miqësia e tyre është e hershme që kur ishin shumë të...

Showbizz 10:14 - 15 Mars, 2020

U përfol për një lidhje dashurie me Donald Veshaj/ Bora Zemani flet për herë të parë publikisht

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej kohësh janë përfolur për një lidhje dashuire por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Së fundi Bora ka...

Showbizz 18:53 - 1 Mars, 2020

Aventurat e dashurisë të Boris Johnson/ Dy martesa, tre lidhje sekrete dhe s’dihet numri i fëmijëve

Carrie Symonds ka bërë të ditur se po pret një fëmijë nga i fejuari i saj Boris Johnson i cili ka përvoja jo të pakta me...

Showbizz 13:36 - 1 Mars, 2020

Fshiu të gjitha fotot me të dashurin dhe u përfol për ndarje/ Dj Geek zbulon të vërtetën e marrëdhënies me Dafina Zeqirin

Pak javë më parë këngëtarja Dafina Zeqiri dhe partneri i saj Dj Geek bënë publike lidhjen  e tyre të dashurisë. Por së fundmi Dafina dhe Dj...

Shëndeti 13:33 - 28 Shkurt, 2020

Vështirësitë e të mësuarit/ Lidhja me trurin dhe çrregullimet e shëndetit mendor

Dallimet që lidhen me vështirësitë e të mësuarit gjenden më pak në zona specifike të trurit dhe më shumë në lidhjet midis tyre, thonë ekspertët. Pas...

Showbizz 15:32 - 26 Shkurt, 2020

Modelja nga Burreli pranon lidhjen me Robert Berishën: Faleminderit për gjithë dashurinë që më ke dhënë

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të komentuar përsa i përket jetës private. Pas ndarjes nga Nora Istrefi u komentua për një lidhje dashurie me...

Showbizz 14:34 - 23 Shkurt, 2020

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është...

Showbizz 16:36 - 18 Shkurt, 2020

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje të bukura nuk ka

Romeo Veshaj është komentuar shuëm në mediat rozë për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren Jonida Maliqi. Por vetëm pas pak kohësh që deklaruan hapur...

Showbizz 16:20 - 12 Shkurt, 2020

“S’jam tradhtare kombi”/ Rina Balaj sqaron lidhjen e saj me reperin

Reperja shqiptare Rina Balaj prej kohësh është në një lidhje dashurie me reperin “Sin Boy”. Për shkak të këngës Gigi të gjithë menduan se ai ishte...

Showbizz 18:23 - 2 Shkurt, 2020

Xhansu e “Fate të Kryqëzuara” në një lidhje dashurie/ Zbulohet romanca me aktorin turk

Aktorja turke Lejla Tanlar është bërë shumë e njohur pas serialit më të ndjekur Fate të Kryqëzuara. 22 vjeçarja është komentuar shpesh herë për jetën e...

Showbizz 13:16 - 31 Janar, 2020

Çfarë po ndodh?/ Kejvina Kthella dhe këngëtari shqiptar fotografohen së bashku

Modelja Kejvina Kthella dhe reperja Tayna ndodhen në Amerikë prej ditësh ku dhe po shijojnë pushimet. Vajzat nuk kanë reshtur së publikuari foto të ndryshme së...