Connect with Us

All posts tagged "lidhur"

Kryesore Show Biz 13:40 - 29 Gusht, 2019

“Ajo ishte e lidhur me avokatin”/ Zbulohet arsyeja e ndarjes mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës?

Ajo që bëri bujë në mediat rozë ditët e fundit ka qënë ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës pas një lidhjeje 13-vjeçare. Pasi këngëtari njoftoi...

Kryesore Show Biz 11:53 - 10 Qershor, 2019

“Jam një single i lidhur”/ Këngëtari shqiptar i habit të gjithë me deklaratën e tij

Para pak muajsh këngëtari shqiptar Stine deklaroi përmes rrjeteve sociale se është ndarë nga partnerja Graciela me të cilën ka një vajzë të quajtur Estia. Ai...

Kryesore Show Biz 11:25 - 23 Janar, 2019

I lidhur apo beqar? Seldi sapo konfirmoi për herë të parë statusin e tij

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës në verën e 2018-s ka qenë një ndër lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas. Dhe më...

Life Style 20:00 - 25 Dhjetor, 2018

Sa të lidhur jeni me telefonin tuaj?!

Sa të fiksuar jeni me telefonin tuaj? Përgjigja e vërtetë mund t’ju habisë. “Removed” është një projekt fotografik nga fotografi amerikan Eric Pickergill i cili fokusohet...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Dhjetor, 2018

Përfliten se janë të lidhur, veprimi i Florit ndaj Kejsit sapo shtoi dyshimet

Flori Mumajesi ka qenë shumë i komentuar së fundmi me fitoren në “Kënga Magjike”, por edhe për jetën private pasi po përflitet se kantautori është në...

Showbizz 21:17 - 11 Janar, 2016

Madonna është lidhur më ish – burrin e saj

Pas 28 vitesh ndarje Madonna është shfaqur në publik në një aktivitet bamirësie në Haiti me ish-bashkëshortin e saj Sean Penn. Mediat e huaja raportojne se...

Showbizz 22:00 - 21 Janar, 2015

Selena e lidhur me Zedd

Këngëtarja 22 vjeçare me producentin Zedd është  parë e kapur për dore teksa po largoheshin nga festa e organizuar pas ceremonisë se ndarjes së çmimeve Golden...