Connect with Us

All posts tagged "lind"

shenjat qe thyejne zemra
Kuriozitete 22:40 - 13 Mars, 2019

Këto shenja të zodiakut kanë lindur për të thyer zemra/ A jeni dhe ju mes tyre?

Ujori Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta...

femija i pare me i zgjuar
Fëmija 16:46 - 7 Mars, 2019

Studimi/ Gratë që bëhen nëna jetojnë më gjatë se gratë e tjera

Mamatë e dinë se sa e vështirë mund të jetë jeta kur ke 3, 4 ose më shumë fëmijë, por të jesh një nënë, ka gjithashtu...

Kuriozitete 20:38 - 21 Shtator, 2015

Gjarpri femër lind dy herë, ishte i virgjër

Për të dytën herë në dy vite, një gjarpër në jug-lindje të Missouri (SHBA) ka lindur pa asnjë kontakt me një anëtar të seksit të kundërt. Zyrtarë...

Kuriozitete 12:00 - 26 Qershor, 2015

Nxitonte me motoçikletë, nuk e dinte që kishte lindur dhe fëmijën e kishte në rrugë

Gruaja nga Guangdong i Kinës, që po dërgohej në spital me motoçikletë, ka lindur fëmijën gjatë rrugës. Fëmija ka rënë nëpër pantallonat e saj dhe ka...

Showbizz 10:00 - 31 Janar, 2015

Lind Shakira

37 vjecarja Shakira ka sjellë në jetë edhe djalin e saj të dytë, me bashkëshortin Gerard Pique në një spital në Barcelona, të enjten në mbrëmje....

Kuriozitete 19:45 - 25 Janar, 2015

Murgesha italiane lind djalë pa e ditur se ishte shtatzënë

Një murgeshë në Itali i ka habitur të gjithë pasi lindi një djalë, disa ditë pasi ishte ankuar për dhembje barku. Gruaja, e cila i përkiste...