Connect with Us

All posts tagged "lindje"

Showbizz 11:41 - 6 Janar, 2020

“Sot u mbusha me lot gëzimi”/ Skerdi bëhet baba dhe publikon portretin e ëmbël të djalit

Këngëtari shqiptar Skerdi ka ndarë lajmin e bukur se dy ditë më parë është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij ka sjellë në...

Life Style 15:07 - 15 Dhjetor, 2019

Si të kuptoni që një nënë e re po vuan nga depresioni pas lindjes

Pasi i mbajnë fëmijët e tyre për muaj me radhë në bark, nënat e reja entuiziasmohen që më në fund do të takojnë të vegjlit e...

Showbizz 18:31 - 10 Dhjetor, 2019

Më e lumtur se kurrë/ Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Anne Hathaway dhe partneri i saj Adam Shulman janë bërë prindër për herë të dytë. Edhe pse ende nuk e bërë të ditur lajmin, çifti është...

Showbizz 18:14 - 7 Dhjetor, 2019

“Është një sfidë e vështirë”/ Sara Hoxha tregon çfarë do të thotë të jesh nënë e dy djemve

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është tashmë nënë e dy djemve, London dhe Roman. Para pak javësh ajo u bë nënë për herë të dytë...

Showbizz 12:53 - 20 Nentor, 2019

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot...

Life Style 13:40 - 17 Nentor, 2019

Parandalon kancerin dhe defektet e lindjes/ Zbuloni disa fakte interesante rreth brokolit dhe si ta gatuani

Brokoli është një perime që i përket familjes së lakrës. Fjala “brokoli” vjen nga fjala italiane në shumës “broccolo”, që do të thotë “lulëzimi i një...

Showbizz 10:13 - 7 Nentor, 2019

Përlotet Brunilda Lahe/ Shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një baby-shower surprizë në emision

Kjo e mërkurë në “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel ishte një festë për vajzën e Brunilda Lahe që do të vijë së shpejti në...

Kuriozitete 10:45 - 22 Tetor, 2019

“I ndjeja muskujt e mi se si po hapeshin”/ 27 vjeçarja përjeton momente tmerri gjatë lindjes, ja çfarë i ndodhi

Një përvojë e tmerrshme ka ndodhur në jetën e 27-vjeçares Jodie Mardsen në atë ditë që ajo duhet ta quante si më të bukurën e jetës...

Showbizz 21:20 - 16 Tetor, 2019

“Nuk nxorra zë”/ Diellza Kolgeci rrëfen momentet më të dhimbshme të lindjes

Pak muaj pas lindjes së vajzës së saj Helena, aktorja Diellza Kolgeci ka rrëfyer momentet më të dhimbshme që ka patur gjatë lindjes. E ftuar tek...

Showbizz 13:33 - 16 Tetor, 2019

A ndryshon seksi pas lindjes së fëmijëve?/ Habit aktorja italiane, ja deklarata e saj

Aktorja e famshme italiane Laura Chiatti u kurorëzua në martesë me kolegun e saj Marco Bocci, më 5 korrik 2015 në Perugia. Por dihet që pas...

Kuriozitete 18:29 - 21 Shtator, 2019

Foto/ Lind foshnja me katër këmbë dhe tre duar

Një grua në Indi ka lindur një vajzë me katër këmbë dhe tre duar dhe një djalë i cili është krejtësisht normal dhe i shëndetshëm. Mediat...

Kryesore Show Biz 22:18 - 19 Shtator, 2019

“Më jepni dy orë kohë të lyej thonjtë”/ Kim Kardashian trondit ndjekësit me rrëfimin e saj

Kim Kardashian është një ndër personazhet më të komentuara dhe të ndjekura të shoëbizit të huaj. Biznesmenia i ka shiokuar të gjithë fansat e saj me...

Kryesore Show Biz 16:05 - 19 Shtator, 2019

E trishtë!/ Gazetarja shqiptare ndërron jetë gjatë lindjes

Gazetarj e njohur e Radio Televizionit të Kosovës, Ardita Sulejmnai është ndarë nga jeta. Gazetrja ka ndërruër jetë gjatë lindjes në një spital në Budapest. Lajmi...

Kuriozitete 15:11 - 14 Shtator, 2019

Lind fëmija më i shëndetshëm në botë/ Nuk do ta besoni sa peshon

Një grua në SHBA ka lindur fëmijën më të shëndetshëm në botë. Vajza e vogël të cilën e kanë quajtur Cristina Brown ka lindur plot 9...

Kryesore Show Biz 16:13 - 21 Gusht, 2019

“Grimca më e fuqishme e dashurisë”/ Këngëtarja bën dedikimin e ëmbël pas lindjes së vajzës

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu vetëm pak javë më parë u bë nënë e një vajze. Ditën e sotme Rona ka publikuar një foto ku tregon...