Connect with Us

All posts tagged "linja"

Showbizz 13:10 - 24 Shtator, 2019

Shqiptarja që “çmendi” italianët me linjat seksi/ Fotot më tërheqëse dhe bombastike të Alba Vejselit

Sy blu, trup fantastik dhe 1 metër e 74 centimetra e gjatë, modelja shqiptare Alba Vejseli mahniti italianët pak muaj më parë me pjesëmarrjen e saj...

Kryesore Show Biz 13:53 - 8 Shtator, 2019

20 vjeçare dhe me linja bombastike/ Shpallet më e bukura, njihuni me “Miss Italia” 2019

Carolina Stramare është shpallur mbrëmjen e djeshme më e bukura e Italisë duke “rrëmbyer” çmimin e parë si “Miss Italia” 2019. 20 vjeçe, me sy jeshilë,...

Kryesore Show Biz 15:00 - 29 Gusht, 2019

Fotot-Trup bombastik dhe linja perfekte/ Njihuni me portieren më seksi në botë

Ajo u bë e famshme nga fotot e saj provokuese në llogarinë e Instagramit ku ekspozonte format e tonifikuara. Mikayla Demaiter tashmë konsiderohet pa frikë si...

Kryesore Show Biz 12:53 - 7 Gusht, 2019

“Ti më bëre nënë”/ Moderatorja shqiptare habit fansat, tregon linjat seksi pas lindjes

Çifti i famshëm i showbizzit Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë në  shkurt të këtij viti. Elita solli në jetë djalin...

Kryesore Show Biz 19:22 - 21 Korrik, 2019

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit. Por duket se kjo nuk i...

Kryesore Show Biz 13:40 - 14 Korrik, 2019

Foto-Modelja amerikane “nxeh” Spanjën, tregon linjat seksi me bikini blu

Modelja seksi amerikane nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale. Christne McGuinness duket tepër e “nxehtë”  e veshur me bikini blu, në...

Kryesore Show Biz 09:40 - 28 Qershor, 2019

Foto- Alketa Vejsiu tregon linjat me bikini/ Publikon pamjet përrallore nga pushimet

Pas një sezoni të suksesshëm me emisionin e saj “Piter Pan”, moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu u nis menjëherë me pushime. Në fillim ajo zgjodhi Italinë ku...

Kryesore Show Biz 18:45 - 23 Qershor, 2019

58-vjeçarja “thyen” rrjetin/ Tregon linjat e trupit dhe i la të gjithë “gojëhapur”

Prezantuesja e famshme, Carol Vorderman, i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj perfekte. Tashme është e njohur për fizikun e saj sensasional. 58-vjeçarja Carol...

Kryesore Show Biz 18:15 - 5 Qershor, 2019

Pak javë pas lindjes/ Këngëtarja shqiptare habit me linjat perfekte

Para pak javësh këngëtarja Linda Halimi solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo u bë nënë e një vajze të cilën e quajti Kaimana....

Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Qershor, 2019

Foto/ Modelja tregon linjat perfekte, pozon me bikini të zeza dhe “çmend” rrjetin

Ajo e mori famën e saj si pjesë e serialit “Love Island” e cila u bë e njohur për format e saj bombastike. Së fundmi Alexandra...

Kryesore Show Biz 20:07 - 31 Maj, 2019

Befason Mimoza Shkodra/ Tregon format perfekte me bikini

Prej shumë kohësh këngëtarja Mimoza Shkodra është në qendër të lajmeve rozë. Këngëtarja nga Kosova u përfol shumë për ndarjen nga Seldi, me të cilin ishte...

Kryesore Show Biz 15:53 - 9 Prill, 2019

Foto/Ish e dashura e Cristiano Ronaldo-s mahnit me linjat e saj seksi

33 vjeçarja Irina Shayk, mahniti Instagramin kur u shfaq me një palë rroba banje Burberry, projektuar nga Riccardo Tisci.Irina shfaqet gati pa grim, dhe si aksesorë...

Kuriozitete 20:00 - 9 Shkurt, 2019

Po stërviteni njësoj, por shoqja juaj ka linja më të mira?! Ja çfarë po bëni gabim

Keni ulur numrin e kalorive, po stërviteni aq sa shoqja më e mirë, por nuk po shihni të njëjtat rezultate. Çfarë ndodh? Në fakt, jeni duke...

diete- kater kg ne kater dite
Life Style 15:10 - 12 Dhjetor, 2018

Dietë efikase për linja perfekte për vetëm 14 ditë

Më poshtë ju ndihmojmë me një nga dietat më të “shkëlqyeshme” të njërës nga klinikat më të famshme angleze. Dieta zgjat dy javë, nuk duhet të...

Kryesore Show Biz 11:01 - 25 Nentor, 2018

Foto/Modelja tregon më shumë seç duhet

Ajo di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Edhe këtë herë, Demi Rose nuk ka dështuar.Modelja britanike ka kthyer kokat e të gjithëve mbrëmjen...