Connect with Us

All posts tagged "lloje"

Life Style 21:53 - 25 Nentor, 2019

5 llojet më të rrezikshme të njerëzve toksikë dhe si t’i hiqni qafe nga jeta juaj

Ne mund të lexojmë libra për të ndihmuar dhe të kemi dije për marrëdhëniet, por shumë prej nesh ende janë të penguar nga toksiciteti. Kemi frikë...

Fashion 11:53 - 14 Maj, 2019

Foto/Zbuloni llojet e këpucëve më të rehatshme për në zyrë

Në mënyrë që të ndiheni sa më rehat në zyrë ,më poshtë do të zbuloni  disa nga llojet e këpucëve më “cool” të cilat do i...

Fashion 13:40 - 29 Prill, 2019

Për tu dukur seksi/Zbuloni llojet e fustaneve që duhet t’i vishni këtë verë

Po flasim për fustane të cilat qëndrojnë paksa të lirë në trup, duke bërë që të ndiheni mjaft komode, pa ndjerë nevojën që të sakrifikoni për...

Fashion 20:15 - 23 Mars, 2019

Lamtumirë taka! Llojet e atleteve më trendy që duhet t’i veshim çdo ditë

Është koha që t’u thoni lamtumirë takave dhe të mirëprisni atletet më trendy të të gjitha kohërave. Praktike, të bukura dhe shumë, shumë tërheqëse… kështu mund...

llojet e personave qe takon gjate jetes
Kuriozitete 21:00 - 19 Mars, 2019

Askush nuk vjen kot në jetën tonë/ Tre llojet e presonave që takojmë në jetë

Ata që na zgjojnë Shpesh disa njerëz hyjnë në jetën tonë për të na hapur sytë në lidhje me ndryshimet e nevojshme që duhet të bëjmë...

tre llojet e shpirtit binjak
Kuriozitete 21:20 - 12 Mars, 2019

Ngjyrat e dashurisë/ Tre llojet e shpirtit binjak që do të takoni gjatë jetës

Shpirti binjak shërues Kjo lidhje do të japë një mësim. Ky njeri do të vijë në jetën tënde në momentin kur ti do të kesh më...

Fashion 23:22 - 11 Mars, 2019

Llojet e bizhuterive që pavarësisht se kushtojnë pak, duken të shtrenjta

Shprehja, më mirë të dish se sa të kesh, i përshtatet më së miri këtij artikulli. Në vijim do iu njohim me disa lloje bizhuterish që...

Fashion 21:45 - 10 Mars, 2019

Po bëjnë namin/7 llojet e xhaketave që do të donit këtë sezon

Ato po bëjnë namin në internet dhe me siguri do marroseni pas tyre. Ju ftojmë që t’ju hidhni një sy fotove të mëposhtme dhe pse jo,...

Fashion 23:00 - 4 Mars, 2019

Të fiksuara pas modës? Ja llojet e fustaneve që duhet t’i keni në gardërobë me patjetër

Nëse jeni të fiksuara pas modës, në këtë artikull do keni mundësinë të zbuloni fustanet që janë më “in” dhe që nuk duhet të mungojnë kurrsesi...

Kuriozitete 15:10 - 20 Shkurt, 2019

Ka 4 lloje pijanecësh: Te cili prej tyre e gjeni veten?

1.Pirja për shoqërinë Deri më sot, pothuajse të gjitha hulumtimet mbi motivet e pirjes së alkoolit janë bërë te adoleshentët dhe të rinjtë. Në të gjithë kulturat...

Kuriozitete 21:00 - 19 Shkurt, 2019

Katër përqafimet që tregojnë shumë mbi jetën tuaj në çift

Përqafimi mbrojtës Përqafimi mbrojtës i jep partnerit tuaj mbështetje dhe siguri, nga ana tjetër ky përqafim jep besim dhe është shumë i rëndësishëm për të hedhur...

Kuriozitete 12:40 - 17 Shkurt, 2019

Kishte ardhur koha: 9 lloje “miqsh” që duhet t’i heqim nga Facebook-u tani

Pas kaq vitesh, “Facebook”-u është kthyer në një “vend” ku gjeni njerëz me të cilët nuk flisni më apo që nuk i njihni më fare, ish-kolegë...

cifcfare nuk duhet te sakrifikosh ne lidhje t rome
Kuriozitete 11:40 - 7 Shkurt, 2019

Tri llojet e meshkujve që duhet t’i mbani larg

Burra që kalojnë nga një ekstrem në tjetrin Ata janë njerëz që shkojnë nga butësia totale, deri në agresion maksimal, në shumë raste pa ndodhur që...

humbja e flokeve
Femra 23:58 - 23 Janar, 2019

Katër llojet e vitaminave që duhet të përdorni nëse ju bien flokët

Vitamina  B kompleks Vitamina B kompleks ndihmon rrënjen e flokëve, duke i mbajtur qelizat e saj të shëndetshme. Kjo bën që të eleminohet dhe humbja e...

Kuriozitete 23:20 - 23 Dhjetor, 2018

Si tu përgjigjesh fyerjeve me zgjuarësi dhe elegancë

Thuaj faleminderit Kjo mund të duket e vështirë në momentin që ndjehesh i fyer, por të thuash faleminderit kur të fyejnë e bën personin tjetër të...