Connect with Us

All posts tagged "londer"

Fashion 17:53 - 10 Janar, 2020

FOTOT-Java e modës në Londër për meshkujt/ Stilistët prekin realitetin

Barazia gjinore, drejtësia sociale dhe qëndrueshmëria ishin tema kryesore e Javës së modës për meshkuj në Londër. Disa dizajnerë jo vetëm që kanë prezantuar vizionin e...

Fashion 13:25 - 18 Shtator, 2019

Java e modës në Londër/ Zbuloni veshjet që do të bëjnë “namin” dhe trendet më të reja

Java e modës në Londër pritet me padurim nga fashionistat dhe blogeret në gjithë botën për të parë trendet më të reja të cilat vijnë nga...

Kryesore Show Biz 16:32 - 11 Shtator, 2019

E nxehtë dhe shpërthyese/ Kjo është farmacistja më “bishë” që keni parë ndonjëherë

Ajo quhet Ana Vakili. Ana është bërë e njohur në realityshoën më të famshëm si “Love Islands”. Bukuroshja brune është gjithashtu farmaciste dhe yll televizioni. Ana...

Fashion 16:25 - 27 Mars, 2019

Atletet që po “pushtojnë” Londrën dhe janë të rehatshme

Jeni kuriozë të dini cilat janë atletet që aktualisht po bëjnë namin në rrugët e Londrës? Fotot më poshtë flasin vetë dhe sa më shpejt atlete...

Kryesore Show Biz 12:25 - 5 Mars, 2019

Fifi jep lajmin e hidhur për fansat që ndodhen në Londër: “Me keqardhje dua t’ju lajmëroj që…”

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, përmes një postimi në Insta Story ka dhënë lajmin e hidhur për fansat e saj që ndodhen në Londër se...

Kryesore Show Biz 11:25 - 9 Dhjetor, 2018

Sakrifikoi karrierën në Londër për gazetaren/Zbulohet partneri i Eni Vasilit

Eni Vasili është një nga gazetaret politike më të njohura në vendin tonë, e cila prej vitesh është pjesë e ekranit shqiptar. Por pavarësisht viteve në...

Kryesore Show Biz 19:30 - 23 Nentor, 2018

Foto/Demi “shpërthyese” në Londër

Demi Rose nuk di të ndalet. Kudo që shkon, modelja 23 vjeçare, ish-e dashura e reperit Tyga, di si të tërheqë vëmendjen. Këtë herë, bukuroshja britanike...

Kryesore Show Biz 00:05 - 18 Nentor, 2018

Mes Londrës dhe Prishtinës, ja kë zgjedh Dua Lipa

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka qenë e ftuar së fundmi ne një intervistë në “CNN”, ku ka folur për karrierën, familjen dhe vendlindjen....

Kryesore Show Biz 09:50 - 3 Nentor, 2018

Trashëgimtarja e Top Channel largohet nga Shqipëria/ Çfarë ndodhi?

Jetesa e Lori Hoxhës ka qenë gjithnjë e vendosur mes Tiranës, Londrës dhe udhëtimeve të shumta. Në Tiranë e mbajnë shumë gjëra të lidhura, ku më...

Kuriozitete 23:30 - 20 Janar, 2018

Festivali i dritave që do ndriçojë Londrën

Këtë fundjavë rrugët e Londrës do të transformohen ndërsa edicioni i dytë i ‘Lumiere London’ do të ndriçojë qytetin. Festivali sjell më shumë se 50 vepra...

Kryesore Show Biz 17:02 - 24 Tetor, 2017

Ndarja e çmimeve “Fifa Football Awards 2017”/ Shkëlqen futbollisti shqiptar me bashkëshorten

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Fifa Football Awards 2017” është zhvilluar mbrëmjen e kaluar në Londër. Midis futbollistëve të famshëm si Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe...

Kuriozitete 23:20 - 7 Tetor, 2017

Dikush po lë mesazhe në Londër/ E pamundur mos ti vësh re

Mobstr është një shembull i gjallë që jo të gjithë ata që shkruajnë në mure janë vandalë. Ky artist i mprehtë britanik i rrugës përdor stencilë...

Kryesore Show Biz 14:36 - 23 Mars, 2017

Adele u dedikon viktimave të Londrës këngën “Make You Feel My Love”

Adele ka realizuar një performancë tepër emocionuese në Zelandën e Re, ku i ka dedikuar gjithë koncertin viktimave të aktit terrorist që ndodhi ditën e djeshme...

Showbizz 19:57 - 28 Janar, 2017

FOTOT +18/ Cmendet modelja, heq pizhamat në rrugët e Londrës

Lady Victoria Hervey është ylli i radhës me origjinë londineze që është cmendur këtë mbrëmje. Edhe pse ajo është në një moshë të madhe ka marrë...

Showbizz 16:00 - 27 Janar, 2017

Zhvishet ish banorja e Big Brother/ Po bën “namin” në Londër

Lisa Appleton e ka marrë famën pasi ka qenë pjesë e reality showt Big Brother në Britani, dhe po e shfrytëzon më së miri vëmendjen e...