Connect with Us

All posts tagged "look"

Kryesore Show Biz 20:06 - 2 Korrik, 2019

Dafina Zeqiri befason fansat/ Bën ndryshimin ekstrem në pamje

Këngëtaren Dafina Zeqiri e kemi parë që në çdo dalje të saj ka një look të ri. Është ndër të paktat personazhe publike që eksperimenton me...

Kryesore Show Biz 18:31 - 24 Qershor, 2019

Nuk përfshihet në dramë/ Këngëtarja i habit të gjithë me pamjen e saj

Duke mos e lejuar veten të përfshihet në ndonjë dramë, ditën e sotme këngëtarja Lady Gaga, u pa teksa i drejtohej Teatrit Apollo në New Jork....

Kryesore Show Biz 18:46 - 10 Maj, 2019

Victoria Beckham rikthen në modë kuadratat/ “Rrëmben” vëmendjen e të gjithëve

Victoria Beckham është një nga ikonat më të mëdha të modës. Ajo kurrë nuk harron të shfaqë më të mirën në lookun e saj pavarësisht situatës...

Kryesore Show Biz 11:53 - 19 Mars, 2019

Andrra Destani ndryshon look/Ndjekësit e saj nuk e kanë pritur aspak mirë

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, përflitet gjithnjë për look-un e saj tërheqës dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. Bukuroshja së fundmi ka ndryshuar...

Kryesore Show Biz 23:10 - 2 Qershor, 2018

Conchita Wurst ndryshon look, fituesja e Eurovizion 2014 bëhet bionde

Conchita Wurst ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik. Fituesja e Eurovision në viitn 2014 ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet me flokë bionde....

Kryesore Show Biz 00:15 - 1 Maj, 2018

Oriola Marashi ndryshon look/ Duket krejtësisht ndryshe

Oriola Marashi është sot për sot një ndër femrat shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale me foto dhe videot e saj provokuese. Çdo postim i...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Mars, 2018

Foto/ Në ditëlindjen e tij reperi tregon pamjen e re!

Përpara pak ditësh reperi i njohur, Capital T habiti të gjithë fansat me një vendim të papritur. Ai fshiu të gjitha fotot e mëparshme nga ‘Instagram’-i...

Kryesore Show Biz 22:00 - 13 Janar, 2018

Moderatorja shqiptare ndryshon totalisht look/ Nuk është më brune!

Liberta Spahiu ka vendosur të bëjë një ndryshim të rëndësishëm për sa i përket pamjes së saj të jashtme. Siç i thonë ‘vit i ri, kismet...

Kryesore Show Biz 22:40 - 6 Janar, 2018

Foto/ Ish-banorja e Big Brother ndryshon pamje

Fjorentina Halili ka qënë një nga banoret më të komentuara të Big Brother, si për personalitetin e saj ashtu dhe për lidhjen që kishte me Olsi...

Kryesore Show Biz 12:05 - 20 Dhjetor, 2017

Ndryshimi “drastik” i Adi Krastës/Ja si duket moderatori

Çfarë ju vjen në mendje kur mendoni për Adi Krastën? Moderatori më me stil anglez në Shqipëri. Përdor fjalor të pasur, ironi të hollë, mendim kritik,...

Fashion 22:30 - 16 Dhjetor, 2017

Ndryshon look aktorja bukuroshe

Aktorja e dashur turke Elçin Sangu është paraqitur para ndjekësve me imazh të ri. Fotoja me flokë të prera e aktores së njohur në Shqipëri fillimisht...

Kryesore Show Biz 12:40 - 16 Dhjetor, 2017

E papritur/Marina Vjollca heq dorë nga flokët bjondë të gjatë, si ju duket me pamjen e re?

Prej vitesh Marina Vjollca ka mbajtur të njëjtin stil flokësh, bjondë, të gjatë, e krahasuar shpeshherë me kukullën e famshme “Barbie”. Mirëpo siç shihet Marina ka...

Kryesore Show Biz 21:27 - 15 Gusht, 2017

Nuk do ta njihni/ Shikoni “look-un” e ri të këngëtares shqiptare (Foto)

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket me një “look” krejt ndryshe. Me flokë të prerë dhe të lyera...

Kryesore Show Biz 23:50 - 31 Maj, 2017

Dhurata Dora ndryshon look/ Nuk do e njihni

Dhurata Dora është një nga artistet më trendi të skenës shqiptare, që ka eksperimentuar shumëe modelet e flokëve. Në çdo videoklip ajo vjen ndryshe dhe kjo...

Showbizz 10:30 - 10 Mars, 2017

Fotot/Ja si duket Stewart me look-un e ri

Kristen Stewart ka impresionuar gjithë adhuresit e saj në mbarë botën me ndryshimin e fundit në pamjen e saj duke qethur flokët si mashkull. E megjithatë...