Connect with Us

All posts tagged "loredana zefi"

Showbizz 17:16 - 16 Mars, 2020

“Dua ta infektoj me Coronavirus”/ Loredana dhe Zuna shfaqen sërish bashkë

Reperja Loredana Zefi dhe reperi Zuna para pak kohësh u përfolën për një lidhje të mundshme dashurie. Por ishte Zuna i cili i hodhi poshtë thashethemet...

Showbizz 12:57 - 6 Mars, 2020

“Nuk po shes askënd për famë”/ Loredana përmend Mozzik në këngën e saj të re, ja mesazhi që ka për reperin

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për ndarjen e tyre. Edhe pse ka patur shumë debate dhe deklarata virtuale duket...

Showbizz 12:22 - 1 Mars, 2020

“Babai punoi 30 vite në ndërtim, kurse mami rriti 10 fëmijë”/ Loredana merr çmimin e rëndësishëm dhe bën dedikimin prekës për prindërit

Reperja Loredana Zefi tanimë njihet edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Loredana është bërë pjesë e shumë eventeve të rëndësishme muzikore ku ka marrë  dhe çmime. Së...

Showbizz 18:57 - 7 Shkurt, 2020

FOTOT-Mozzik dhe Loredana të divorcuar?/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ka patur shumë aludime se çifti është divorcuar por detaji i...

Showbizz 13:28 - 15 Janar, 2020

“Dashuria nuk njeh famë apo para”/ Loredana i përgjigjet Mozzik

Reagimi i Mozzik për ndarjen mes tij dhe Loredanës bëri bujë të madhe në mediat rozë. Pas deklaratës së Loredanës e cila u shpreh se ende...

Showbizz 14:24 - 14 Janar, 2020

Sherr mes Mozzik dhe Loredanës: Mos përdor vajzën për tu viktimizuar

Ndarja e çiftit Loredana dhe Mozzik është komentuar pafund në mediat online. Edhe pse nuk kanë dhënë shumë detaje për ndarjen e tyre më parë, Loredana...

Showbizz 11:51 - 19 Dhjetor, 2019

Reperi gjerman publikon foton pranë Loredanës/ Tregon të vërtetën e marrëdhënies së tyre

Prej disa ditësh në rrjet po përflitet për një lidhje dashurie mes Loredanës dhe reperit gjerman Bonez Mc. Në fillim qarkulluan disa foto ku shiheshin në...

Showbizz 11:44 - 16 Dhjetor, 2019

Në një lidhje dashurie me reperin gjerman?/ Loredana bën veprimin e papritur

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan disa foto ku shihej që reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në shoqërinë e reperit të njohur gjerman, Bonez MC. Menjëherë...

Showbizz 18:05 - 6 Nentor, 2019

“Do vazhdoj t’i provokoj që të nxjerrin mllefin”/ Çifti zviceran reagon pas suksesit të Loredanës

Reperja shqiptare Loredana Zefi është bërë kryefjala e mediave rozë pas fitimit të çmimit si “Artistja më e mirë zvicerane” nga MTV në Sevilla, Spanjë. Të...

Showbizz 21:16 - 3 Nentor, 2019

FOTO-Stili unik i Loredanës/ Veshja e saj në MTV Europe Music Awards i habiti të gjithë

Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore. Ajo ka fituar një çmim në “MTV Europe Music Aëards”,...

Showbizz 16:59 - 2 Nentor, 2019

Loredana u largua drejt Spanjës me Hanën/ Arsyeja e udhëtimit është më e rëndësishme seç duket

Reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Spanjës së bashku me vajzën e saj të vogël Hana. Në fillim të gjithë menduam se ishte një udhëtim i...

Showbizz 16:55 - 30 Tetor, 2019

Ndarja e bujshme e Loredanës dhe Mozzik/ Reperja bën gjestin që i habiti të gjithë fansat

Loredana Zefi dhe Mozzik dëshpëruan shumë fansa kur dhanë lajmin se i kishin dhënë fund martesës së tyre. Edhe pse tashmë nuk jetojnë bashkë duket se...

Showbizz 15:57 - 26 Tetor, 2019

VIDEO-I kthen “nderin” koleges/ Ja çfarë bën Tayna për Loredanën

Disa ditë më parë  reperja Loredana Zefi tregoi që ndryshe nga koleget e tjera e mbështet Taynën në këngën e saj më të re “Sicko”. Loredana...

Showbizz 17:12 - 20 Tetor, 2019

Teksa shumica e repereve i bëjnë “diss”/ Loredana e mbështet kështu Taynën

Tayna është një nga reperet më të mira shqiptare që për pak kohë ka arritur të korrë shumë suksese. Në fillimet e saj si repere, Tayna...

Showbizz 21:29 - 9 Tetor, 2019

FOTO- Vetëm pak muaj pas lindjes Loredana vjen në formë të shkëlqyer trupore

Reperja Loredana Zefi është një nga personazhet më të pëlqyera të publikut shqiptar. Prej kohësh është në qendër të vëmendjes të shtypit rozë përsa i përket...