Connect with Us

All posts tagged "lori hoxha"

Showbizz 15:23 - 1 Dhjetor, 2019

“Ndjehem e pafuqishme”/ Lori Hoxha reagon pas tërmeteve: “Të gëzojmë aq sa mundemi jetën”

Blogerja e njohur Lori Hoxha, e tronditur nga tragjedia që shkaktoi tërmeti, ka reaguar duke u shprehur se ndjehet e pafuqishme ndaj çdo gjëje që ndodh....

Showbizz 16:46 - 15 Nentor, 2019

Në një festë me Demi Rose/ Lori Hoxha: “Nuk ka party pa pak shkëqim”

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është bërë pjesë e një eventi shumë të rëndësishëm mode ku kanë qenë të pranishëm dhe shumë personazhe të famshëm botërorë,...

Showbizz 10:25 - 1 Nentor, 2019

FOTO-“Shkova në ferr dhe u ktheva me krahë ëngjëlli”/ Festa e Halloween, Lori Hoxha bën ndryshimin drastik në pamje

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është bërë tepër aktive në rrjetet sociale së fundmi duke postuar foto dhe video nga përditshmëria e saj. Por së...

Showbizz 19:17 - 20 Tetor, 2019

Të gjithë sytë tek fustanet fantastike të Lori Hoxhës/ Blogerja shkëlqeu në 26 vjetorin e saj të lindjes

Ditën e djeshme blogerja Lori Hoxha ka festuar 26 vjetorin e lindjes së saj. Pas dedikimit të ëmbël që i bëri vetes me këtë rast ,...

Showbizz 13:42 - 17 Tetor, 2019

“Nuk dua të bëj gjëra për sytë e botës”/ Lori Hoxha tregon asryen pse nuk bëri asnjë dedikim për Sarën dhe babain e saj

Blogerja e njohur Lori Hoxha ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë pasi nuk bëri asnjë dedikim për ardhjen në jetë të nipit të saj të dytë...

Showbizz 20:55 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Pa grim dhe fotoshop/ Ja si duket trashëgimtarja e Top Channel natyrale

Blogerja e njohur Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ndan me ndjekësit mënyrën dhe stilin e saj të jetesës....

Showbizz 16:42 - 5 Tetor, 2019

“U përpoq të më vriste”/ Çfarë po ndodh me trashëgimtaren e Top Channel?

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga personazhet publikë më të komentuar për stilin e jetesës që bën. Ajo njihet dhe si një nga...

Kryesore Show Biz 11:13 - 9 Shtator, 2019

“Më dukej sikur isha me kancer”/ Lori Hoxha ndan me ndjekësit problemet e saj me ankthin

Blogerja e njohur Lori Hoxha ka bërë një intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka rrëfyer për simptomat e tmerrshme të ankthit. Lori ka...

Fashion 17:17 - 31 Gusht, 2019

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Jo vetëm si trashëgimtare e Top Channel por si një blogere, Lori ka patur...

Kryesore Show Biz 20:15 - 23 Qershor, 2019

Pas fotove seksi me bikini/ Lori Hoxha merr vendimin e papritur

Lori Hoxha ka nisur pushimet dhe nuk ndalet së postuari foto teksa shfaqet shumë sensuale me bikini. Të shumta janë komentet komplimentuese që ndjekësit lënë në...

Kryesore Show Biz 21:34 - 14 Qershor, 2019

Kombinimi perfekt/ Sara dhe Lori Hoxha marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e Ledionit

Moderatori Ledion Liço, ka festuar ditëlidjen pak ditë më parë duke bërë që të gjithë mediat të shkruajnë për të. Përveç organizimit të veçantë, ato që...

Kryesore Show Biz 13:10 - 30 Janar, 2019

Qartë dhe pastër: Lori Hoxha sqaron përse nuk postoi foto të vetes nga 10 vite më parë

Teksa i gjithë Instagrami u mbush me foto të 10 viteve më parë nga të famshëm që u bënë pjesë e sfidës, Lori Hoxha ishte ndër...

lori foto
Kryesore Show Biz 13:25 - 22 Janar, 2019

Lori Hoxha tregon sesi i bën për vete meshkujt dhe nuk ka lidhje me pamjen apo paratë!

Të hënën më të trishtë të vitit, Lori Hoxha vendosi që ta kalonte më mënyrën më fantastike: Në shtëpi me të motrën Sara dhe mikeshën e...

Kryesore Show Biz 12:02 - 27 Dhjetor, 2018

“Një dhuratë e thjeshtë por shumë e kushtueshme!” Sara Hoxha: Lori dhuron gjëra që nuk e dije se të nevojiteshin

Në këtë periudhë festash të gjithë jemi të fokusuar tek dhuratat që marrim dhe japim. Të njëjtën gjë janë duke bërë edhe motrat Hoxha. Pak më...

Kryesore Show Biz 11:11 - 16 Dhjetor, 2018

Fotot e Lori Hoxhës zhveshur po bëjnë namin në Instagram!

Është padyshim një prej vajzave më influencuese në showbizz-in shqiptar dhe një prej më të komentuarave. Së fundmi Lori Hoxhën e kemi parë mjaft aktive si...