Connect with Us

All posts tagged "lot"

Life Style 18:49 - 6 Mars, 2020

Kader mëson se e ëma e ka mashtruar/ Sedat betohet për hakmarrje

Feride mëson se Banu po e mashtron Kaderin për t’i marrë palcën. Ajo i tregon Kaderit se Banu i ka bërë analizat pa dijeninë e saj....

Showbizz 17:31 - 20 Nentor, 2019

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të...

Life Style 17:40 - 10 Nentor, 2019

Këtë nuk e kishim ditur/ Ekziston një mënyrë tjetër për të humbur kilet e tepërta

A e dini se njerëzit mesatarisht derdhin 16.5 litra lot gajtë gjithë jetës së tyre? Kjo është sipas shkencëtarëve. Por sot njerëzit preferojnë t’i mbajnë pasi...

Kuriozitete 20:48 - 20 Tetor, 2019

Nuk është shenjë dobësie/ 5 problemet shëndetësore që vetëm e qara iu ndihmon t’i zgjidhni

Sipas të dhënave në SHBA gratë qajnë 3.5 herë në muaj ndërsa burrat rreth 1.9 herë në muaj. Sidoqoftë, shpesh herë të qash tregon një shenjë...

Kuriozitete 13:14 - 19 Tetor, 2019

Pasi dhuroi 7 milionë dollarë, shpërtheu në lot/ Ja gjesti prekës i ish-basketbollistit Michael Jordan

Michael Jordan, konsiderohet si një ndër ish basketbollistët më të mëdhenj dhe më të talentuar në botë. Rreth dy vite më parë ai dhuroi 7 milionë...

Kryesore Show Biz 13:11 - 14 Shtator, 2019

Jennifer Lopez nuk mban dot lotët/ Filmi ku luan si striptiste thyen rekorde

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez nuk i ka mbajtur dot lotët pas vlerësimeve që ka marrë për filmin e saj më të ri “Hustlers”. Filmi...

Kryesore Show Biz 10:52 - 9 Shtator, 2019

“Paratë nuk e blejnë lumturinë”/ Çfarë i ka ndodhur Encës?

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia i ka befasuar të gjithë me një status në Instagramin e saj. Mesa duket diçka e rëndësishme ka ndodhur në jetën...

Kryesore Show Biz 12:25 - 3 Korrik, 2019

Aktorja indiane shpërthen në lot për kunatën e saj/ Zbulohet fotoja që “çmendi” rrjetin

Mbrëmjen e së shtunës çifti i njohur Sophie Turner dhe Joe Jonas  zhvilluan një dasëm madhështore private në Los Angeles dhe më pas një tjetër në...

Kryesore Show Biz 10:53 - 16 Qershor, 2019

“Nuk më besohet”/ Me lot në sy, Almeda Abazi publikon foton e ëmbël të djalit

Almeda Abazi dhe partneri i saj Tolgahan Sayisman po kalojnë ditë të mrekullueshme me djalin e tyre Efehan. Ata publikojnë foto të ndryshme në rrjetet sociale...

Kryesore Show Biz 10:25 - 8 Qershor, 2019

“Ishte në lot, merrte kërcënime për vdekje”/ Fansat e Beyonce “masakrojnë” gruan që u ” fut” mes çiftit

Pak ditë më parë disa video ku një vajzë e quajtur Nicole Curran u fut mes saj dhe reperit Jey Z u bënë virale. Reagimi ekspresiv i...

Kryesore Show Biz 10:53 - 26 Maj, 2019

“Mos të ankohemi vetëm për lot”/ Pas skandalit të mashtrimit, Mozzik ka një mesazh të veçantë

Pas skandalit të mashtrimit drejt një çifti zvicerian, Loredana dhe Mozzik paralajmëruan që do të sjellin një klip muzikor i cili si shumë të tjerë do...

Kryesore Show Biz 11:40 - 9 Mars, 2019

“Tragjedia ka ndodhur”/Kejvina shpërthen në lot gjatë emisionit

Prej ditësh largimi i Kejvina Kthellës nga emisioni “Xing me Ermalin” është lajmi më i përfolur. Ndërsa burime thanë për “Xing.al” që shkak për largimin e...

Kryesore Show Biz 10:40 - 15 Shkurt, 2019

“Ia vlen çdo lot!” Roza Lati pranon vështirësitë e lidhjes me djalin nga Mirdita

Roza Lati është e dashuruar dhe do që këtë ta marrin vesh të gjithë! Moderatorja shqiptare, e cila ka thënë më herët në media që nuk...

Kryesore Show Biz 10:27 - 9 Shkurt, 2019

‘Më prek shpirtin’, Armina Mevlani shpërthen në lot para njerëzve

Teksa kishte shkuar për të vizituar një muze, blogerja Armina Mevlani është prekur tej mase nga njëra prej pikturave të Emil Nolde dhe ka shpërthyer në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 30 Janar, 2019

Adelina Tahiri shpërthen në lot teksa flet për martesën e saj: “A është mëkat të duash dikë?”

Pavarësisht “përrallave” që tregohen shpeshherë nëpër media të ndryshme vendase dhe të huaja, ku në qendër vendoset “familja e lumtur”, ekzistojnë edhe persona që të bardhën...