Connect with Us

All posts tagged "love islands"

Kryesore Show Biz 16:32 - 11 Shtator, 2019

E nxehtë dhe shpërthyese/ Kjo është farmacistja më “bishë” që keni parë ndonjëherë

Ajo quhet Ana Vakili. Ana është bërë e njohur në realityshoën më të famshëm si “Love Islands”. Bukuroshja brune është gjithashtu farmaciste dhe yll televizioni. Ana...

Kryesore Show Biz 16:48 - 9 Shtator, 2019

Ylli i televizionit tundon me fotot provokuese/ Njihuni me bukuroshen e reality showt të famshëm

Ylli i televizionit Elma Pazar është mjaft e komentuar në showbizin e huaj. Ndjekësit e saj në rrjetet sociale e adhurojnë për format dhe ëmbëlsinë që...