Connect with Us

All posts tagged "luana vjollca"

Showbizz 12:13 - 7 Dhjetor, 2019

Emisioni më i veçnatë i realizuar nga Luana Vjollca/ Moderatorja zbulon të ftuarit e saj specialë

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur që këtë puntatë të emisionit të saj t’ua dedikojë fëmijëve të prekur nga tërmeti. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit...

Showbizz 17:13 - 6 Dhjetor, 2019

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi prej dy sezonesh është pjesë e emisionit të drejtuar nga Luana Vjollca. Gjatë qëndrimit të...

Showbizz 13:46 - 5 Dhjetor, 2019

Motra e madhe feston ditëlindjen/ Luana dhe Marina e urojnë me fjalë zemre

Sot është një ditë e veçantë për familjen Vjollca. Motra e madhe e Luanës dhe Marinës, Lira feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi i përzemërt...

Showbizz 11:29 - 5 Dhjetor, 2019

“Zot i kam sytë nga ti”/ Luana Vjollca surprizon fansat, shfaqet me veshje popullore

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura të showbizit shqiptar. Java e kaluar ishte një javë shumë e vështirë për të gjithë shqiptarët, ndaj...

Showbizz 15:18 - 30 Nentor, 2019

“Dielli do lindë sërish”/ Luana Vjollca koncert në Gjermani: “Të ardhurat do të shkojnë për familjet e prekura nga fatkeqësia”

Pasi anulloi transmetimin për këtë javë të emisionit të saj në shenjë solidarizimi për fatkeqësinë natyrore që ndodhi në Shqipëri, moderatorja Luana Vjollca së bashku me...

Showbizz 22:27 - 23 Nentor, 2019

Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat:”Femra është qenia më e fuqishme”

Moderatorja Luana Vjollca është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan” ku përballë pyetjeve të drejtuara nga bashkëpunëtori i këngës “Sonte”, Ramadan Krasniqi ka...

Showbizz 22:14 - 23 Nentor, 2019

Përlotet Luana Vjollca/ Zbulon ëndrrën që ruan prej kohësh në sirtar

Moderatorja Luana Vjollca si asnjëherë tjetër është përlotur në studio. Ajo është bërë pjesë e një loje ku duhet t’i përgjigjej pyetjes se cila është gjëja...

Showbizz 15:51 - 23 Nentor, 2019

Luana Vjollca premton emocione të forta/ Një puntatë që nuk duhet humbur në “Shiko Kush Luan”

Si çdo të shtunë, Luana Vjollca premton një mbrëmje tepër argëtuese me emisionin e saj “Shiko Kush Luan.” Moderatorja do të ketë të ftuar shumë specialë...

Showbizz 12:53 - 7 Nentor, 2019

“Je bërë si psikopate, e fiksuar”/ Mbesa e Luana Vjollcës ka kritika për moderatoren, dalin mesazhet

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë tepër e angazhuar së fundi me projektet e saj. Pas publikimit të shumë këngëve, Luana duhet të kujdeset dhe për programin...

Showbizz 17:30 - 3 Nentor, 2019

5 mijë euro për një koncert/ Këngëtarja ngre në “piedestal” Luana Vjollcën: “Beyonce e Shqipërisë”

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret që është vlerësuar shumë për vokalin e saj. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, dhe...

Showbizz 21:30 - 1 Nentor, 2019

Luana Vjollca zbulon surprizën e radhës/ Fton në emision këngëtarin me famë botërore

Moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar surprizën e radhës për të gjithë fansat dhe shikuesit e emisionit të saj. Siç do herë tjetër edhe këtë herë do...

Showbizz 15:30 - 1 Nentor, 2019

Të frikshme apo seksi?/ Zbuloni 6 vajzat e showbizit shqiptar që shkëlqyen për Halloween

Mbrëmjen e kaluar ishte nata e fundit e festës së Halloween dhe rrjetet sociale e mediat u mbushën plot me imazhet e personazheve të famshme të...

Showbizz 20:15 - 29 Tetor, 2019

“Çfarë janë këto budalliqe”/ E krahasojnë me Luana Vjollcën, reagon “ashpër” Linda Rei

Luana Vjollca është kthyer një nga personazhet më të përfolur të momentit. Moderatorja së fundi është bërë imazh i “Golden Eagle” dhe pamja e saj në...

Showbizz 15:16 - 26 Tetor, 2019

Luana Vjollca kopjon Kendall Jenner/ Moderatorja vesh fustanin që të gjithë duan ta kenë në gardërobë

Fustani me trëndafila të kuq i Kendall Jenner po bën namin në pasarela. Modelja seksi e veshi një fustan të tillë dhe të gjithë u mahnitën...

Showbizz 15:59 - 23 Tetor, 2019

Në gjendjen më të keqe të saj/ Ja si duket Luana Vjollca 34 orë pa gjumë

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura të ekranit. Luana është tejet aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto...