Connect with Us

All posts tagged "luks"

Showbizz 16:31 - 5 Dhjetor, 2019

Barack Obama bën blerjen miliona dollarëshe/ Dalin pamjet nga rezidenca superluskoze e ish presidentit

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka blerë nëj rezidencë në  Martha’s Vineyard në Massachusetts. Së bashku me bashkëshorten e tij, Michelle Obama morën një...

Showbizz 15:20 - 19 Nentor, 2019

“Luksi është pjesë e jetës time”/ Udhëtime në Dubai dhe çmime marramendëse, “Zogu i Tiranës” flet për jetën e tij

Hermes Nikaj i cili njihet tashmë si “Zogu i Tiranës”, ka rrëfyer së fundmi në një intervistë se nuk bën dot pa luksin dhe është pjesë...

Showbizz 11:20 - 16 Nentor, 2019

Orendi të shtrenjta dhe luks i shfrenuar/ Zbulohen pamjet e vilës luksoze të çiftit Beckham

Ata njihen tashmë si çifti më i komentuar në mediat rozë por edhe si çifti më i pasur në botë. Sipas “DailyMail”,  ata kanë marrë me...

Showbizz 16:00 - 15 Nentor, 2019

Britney Spears nxjerr në shitje rezidencën luksoze/ Dalin pamjet e shtëpisë 7.5 milionë dollarëshe

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është rikthyer në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarësh. Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu...

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para
Life Style 16:07 - 19 Tetor, 2019

Jetë luksi dhe veshje të shtrenjta/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që janë të destinuar për tu bërë milionerë

Shigjetarët Shigjetarët janë me mendje të hapur, eksperimentale dhe përpiqen të kuptojnë botën përreth tyre – por me sa duket kjo nuk shtrihet gjithmonë në marrëdhëniet...

Showbizz 19:52 - 11 Tetor, 2019

FOTO- Publikohen pamje nga rezidenca luksoze 8.5 milione dollarëshe e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni shumë private. Edhe pse bëri bujë të madhe në media...

Showbizz 21:00 - 29 Shtator, 2019

E mbuluar në luks/ Riselda Sejdija zbulon ambientet e shtëpisë në Dubai

Riselda Sejdija është shumë e njohur dhe e komentuar për jetën luksoze që bën. Prej kohësh pedagogia jeton në Dubai dhe ndan me ndjekësit e saj...

Kryesore Show Biz 20:49 - 4 Shtator, 2019

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “çmend” Instagramin/ Dalin pamjet nga pushimet luksoze

Anëtarja e Këshillit Kombëtarë të PD, Lediana Fratari i ka kaluar pushimet në ishujt luksozë të Greqisë, përkatësisht në Mykonos. Fratari është shfaqur mjaft seksi në...

Kryesore Show Biz 19:33 - 3 Shtator, 2019

Vipat shqiptarë i “mbyti” luksi/ Reperi tregon makinën më të re në koleksionin e tij

Reperi nga Kosova Gjiko është një nga personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku. Ai ka arritur të ketë shumë suksese me muzikën dhe...

Kryesore Show Biz 11:31 - 26 Gusht, 2019

Jetë luksoze dhe makina të shtrenjta/ Fotot e modeles shqiptare që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale

Florida Sala është një nga modelet më seksi  shqiptare. Ajo njihet për jetën luksoze që bën pasi në fotot e saj në Instagram, shihet e rrethuar...

Kryesore Show Biz 12:25 - 20 Gusht, 2019

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ 20 fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

E njohur tashmë për makinën e saj “Lamborghini Aventador” të mbuluar me kristale Swarovski, modelja ruse Daria Radionova duket se nuk ndalet me luksin e saj...

Kryesore Show Biz 20:16 - 18 Gusht, 2019

Kopshti gjigant në vilën e Amarda Toskës/ Pamjet të lënë pa fjalë

Ditën e sotme moderatorja Amarda Toska, ka zbuluar një tjetër kënd nga vila e saj luksoze. Ajo ka publikuar një video ku shihet kopshti i saj...

Kryesore Show Biz 15:27 - 14 Gusht, 2019

“Në shtëpizën tonë”/ Sonila Meço publikon fotot nga vila luksoze në fshat

Gazetarja e njohur Sonila Meço po i kalon ditët e nxehta të kësaj vere pranë bregdeteve dhe vilës së saj në Dardhë të Korçës. Në rrjetet...

Kryesore Show Biz 21:05 - 3 Korrik, 2019

“Nuk e kam luksin që të…”/ Rezarta Shkurta i habit fansat me rrëfimin e saj

Prej disa vitesh këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta ka bërë mungesa në muzikë dhe i është dedikuar biznesit dhe familjes, vazhdon ende të jetë shumë aktive dhe...

Kryesore Show Biz 18:48 - 18 Qershor, 2019

Aktorja seksi feston ditëlindjen/ Dalin pamjet nga festa luksoze

Aktorja seksi nga Kosova, Arta Elezaj  është një nga vajzat më të komentuara për shkak të bukurisë së saj. Dita e sotme është shumë e veçantë...