Connect with Us

All posts tagged "luksoze"

Showbizz 11:05 - 23 Nentor, 2019

Foto-“Nuk mund ta besonim sa e pistë ishte”/ Makina luksoze e moderatores së njohur shokon tregtarët

Moderatorja e njohur për jetën e saj luksoze dhe makinat e shpejta, së fundmi ka shitur makinën e tij të tipit “Range Rover”. Ajo nuk donte që...

Showbizz 09:53 - 6 Nentor, 2019

Pushime luksoze në mes të javës/ Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj jua bëjnë zili të gjithëve

Modelja shqiptare dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj shpesh publikon momentet më të ëmbla krah partnerit të saj, Jakub Kindl.Mesa duket çifti ka zgjedhur mënyrën më...

Fashion 11:03 - 19 Tetor, 2019

FOTO-Jeta luksoze e Nora Istrefit/ Zbuloni shifrat marramendëse të veshjes së saj

Prej disa kohësh, këngëtarja Nora Istrefi u “zhduk” nga rrjetet sociale pas ndarjes së bujshme me ish partnerin e saj Robert Berisha. Por më vonë këngëtarja...

Showbizz 11:20 - 10 Tetor, 2019

FOTO- Dhurata më luksoze nga kunati i saj/ Ledion Liço surprizon Lori Hoxhën

Dihet tashmë, që Ledion Liço dhe kunata e tij, Lori Hoxha e cila është trashëgimtarja e “Top Channel”, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin. Madje...

Kryesore Show Biz 19:37 - 20 Gusht, 2019

Ledina Çelo nuk ndalet/ Publikon videon me makinën super luksoze

Këngëtarja Ledina Çelo është një ndër personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo është shumë e komentuar në shtypin rozë jo vetëm për fotot provokuese por...

Kuriozitete 12:09 - 8 Gusht, 2019

Kush janë 10 burgjet më luksoze në botë

Çfarë mendimesh ju sillen në kokë, kur dëgjoni fjalën “burg”? A mos janë dyert dhe dritaret e me hekura, korridoret e errëta, apo sherret midis të...

Kryesore Show Biz 15:46 - 27 Qershor, 2019

Çifti i famshëm nis pushimet luksoze/ Zbulohet “çmimi i kripur” që shpenzuan për një natë

Çifti i famshëm i showbizit të huaj, Amal Clooney dhe George Clooney janë parë në Venecia teksa po kalojnë pushimet verore. Amal dhe George qëndruan në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 31 Maj, 2019

Dhurata luksoze/ Ish Miss Shqipëria feston ditëlindjen, ja urimet e veçanta

Ish Miss Shqipëria 2018, Trejsi Sejdini feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 19-të. Sipas postimeve të saj në Instagram, ajo e ka pritur ditëlindjen...

Kryesore Show Biz 12:40 - 29 Prill, 2019

“Më në fund e divorcuar”/34 vjeçarja organizon festën luksoze pas ndarjes

Catherine Navarro u martua me bashkëshortin e saj Marc kur ishte 20-vjeçe, një vendim, sipas saj, i nxituar pasi nuk vonoi shumë dhe u pendua. Marrëdhënia...

Kryesore Show Biz 13:53 - 20 Prill, 2019

Foto/Jeta luksoze e 21 vjeçares e martuar me manjatin rus 57 vjeçar

Prej afro 3 vitesh ata jetojnë të lumtur e të martuar, e gjithçka duket normale, por historia e tyre nuk nis 3 vite më parë.Romanca e...

Kuriozitete 22:00 - 14 Prill, 2019

E punuar e gjitha me dorë, kjo është veza e Pashkëve më e kushtueshme në botë

E punuar e gjitha me dorë, veza që peshon 65kg është bërë e gjitha prej çokollate të errët dhe u krijua nga shefja e kuzhinës, Cherish...

Kryesore Show Biz 11:40 - 27 Mars, 2019

“Nuk i jap rëndësi jetës luksoze”/Reperi shqiptar ka dy fjalë për të na thënë

Këngëtari i njohur Skerdi Ago para pak ditësh,  deklaroi publikisht se do të hiqte dorë nga muzika për një periudhë kohore. Përmes një postimi në llogarinë...

Fashion 13:53 - 12 Mars, 2019

Aksesori që na e bën paraqitjen shumë luksoze, por na kushton kaq pak!

Ndoshta nuk u jepni vëmendjen e duhur aksesorëve, por ka ardhur koha ta bëni këtë. Në fakt ka një aksesor që pavarësisht sesa e keni blerë,...

Kryesore Show Biz 11:58 - 2 Mars, 2019

Foto/Anija më luksoze në botë, shkallë me gurë Swarovski dhe sallë kinemaje

Anija luksoze ‘MSC Bellisima’ u ankorua sot në portin e Southampton në Britani dhe pamjet kanë lënë pa fjalë që tani publikun. Anija gjigante që kushton...

Kryesore Show Biz 14:53 - 11 Shkurt, 2019

Bën jetë super luksoze, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe...