Connect with Us

All posts tagged "lule te vetmuara"

Life Style 10:53 - 29 Mars, 2020

Gokhan shpëton Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Ejlyl arrin të shpëtojë nga kthetrat e Kemalit duke ia mbathur nga shtëpia. Ajo tenton të telefonojë dikë në telefon për të kërkuar ndihmë por i...

Life Style 10:29 - 28 Mars, 2020

Kemal fut në kurth Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Gokhan nuk e duron dot prezencën e babait në shtëpi dhe zihet vazhdimisht me të. Gokhan i shpreh ndjenjat Xhemresë. Kemal bën një plan që ta...

Life Style 10:23 - 27 Mars, 2020

Kader tenton të vetvritet/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Kader e dëshpëruar që nëna e braktisi largohet nga jetimorja pa lajmëruar askënd. Ajo e hutuar del në rrugë dhe për pak përplaset nga makina e...

Life Style 13:36 - 25 Mars, 2020

Nazan dhe Defne të frikësuara se mund të humbasin pasurinë/ Zbuloni se cfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Nazan dhe Defne kanë frikë se halla e Xhemres do ja marrë pasurinë. Halla e Xhemres, Emel vendos të birësojë Xhemren dhe i premton se bashkë...

Life Style 11:04 - 24 Mars, 2020

Banu arrin të mbijetojë, Sedat vendos të marrë kujdestarinë e Derin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Neriman qorton Songylin pse ka ndërhyrë në marrëdhënien e Kaderit me nënën e saj. Doktori jep lajmin e mirë se Banu ka dalë jashtë rrezikut për...

Life Style 11:44 - 22 Mars, 2020

Banu tenton të vetëvritet/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Songyl rikthehet me pamjen e saj të mëparshme dhe Gynej i tregon se e pëlqen më shumë kur ajo është vetvetja. Songyl i tregon Gynejit se...

Life Style 13:06 - 21 Mars, 2020

Songyl ndryshon tërësisht pamjen e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në “Lule të vetmuara”

Serkan kritikon të ëmën kur mëson se Mesude punon ende në shtëpinë e tyre. Neriman këshillon Kaderin mos ta ndihmojë Banun. Defne bëhet xheloze kur sheh...

Life Style 09:49 - 20 Mars, 2020

Nazan ndihmon Ejlylin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Nazan ndjek Feriden dhe Meralin dhe zbulon vendndodhjen e Serkanit. Fajdexhintë kërkojnë babin e Gokhanit. Ky i fundit nuk e di ku është i ati dhe...

Life Style 10:07 - 18 Mars, 2020

A do të përfitojë Banu nga dashuria e Kaderit?/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Gynej përpiqet t’i gjejë të dashur Kaderit në mënyrë që të qëndrojë vetëm me Songylin. Xhemre i kërkon Gokhanit të ndihmojë Ejlylin dhe Serkanin. Defne akuzon...

Life Style 11:35 - 17 Mars, 2020

Ejlyl dhe Serkan marrin një vendim të rëndësishëm/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Nazan ndalon Serkanin të flasë me Ejlylin. Feride kritikon Nerimanin që e la Ejlylin të kthehej në shtëpinë e saj. Ajo i premton vajzave se nuk...

Life Style 18:19 - 14 Mars, 2020

Lule të vetmuara/ Jeta e Meral është në rrezik, kush është në të vërtetë gruaja që hiqet si nëna e saj

Neriman dhe Feride shqetësohen për Meralin. Gruaja që hiqet si nëna e saj Selma i fsheh telefonin Meralit. Meral gjen të njëjtën batanije të saj në...

Life Style 11:48 - 14 Mars, 2020

Meral mëson të shkuarën e saj tronditëse/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Meral tronditet kur përballet me nënën e saj dhe nuk e pranon atë. Nëna i tregon Meralit se ajo nuk e ka braktisur por atë e...

Life Style 11:10 - 13 Mars, 2020

Meral përballet me nënën e saj / Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Xhemre i tregon Gokhanit se e tërhoqi padinë ndaj Burakut. Gokhan nxehet me veprimin e Xhemres dhe Defne i largon ata më shumë nga njëri-tjetri. Serkan...

Life Style 18:58 - 11 Mars, 2020

Ejlyl shpëton Mesuden por habitet nga veprimi i saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Ejlyl fut fshehurazi në jetimore motrën dhe vëllain. Kemal tenton t’i marrë fëmijët por Ejlyl nuk e lejon. Sedat ka përgatitur një plan për ta bërë...

Life Style 18:50 - 10 Mars, 2020

Ejlyl bën marrëveshje për të shpëtuar nënën/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Kemal e vë Ejlylin në një situatë të vështirë me qëllimin që ajo të kthehet në shtëpi. Songyl, Kader dhe Xhemre përpiqen ta ndihmojnë Ejlylin por...