Connect with Us

All posts tagged "lutje"

Showbizz 18:42 - 28 Nentor, 2019

“Kurrë qielli s’ka qenë kaq i zi”/ Olta Gixhari zemërthyer lutet për qytetin e saj

Aktorja Olta Gixhari, si shumë personazhe të tjerë të famshëm është gjendur pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Aktorja zemërthyer ka publikuar një video nga qyteti...

Showbizz 15:17 - 26 Nentor, 2019

“Mbaje dorën Zot të përgjërohem”/ Anxhela Peristeri lutet për Shqipërinë

Tërmeti që ka goditur Shqipërinë ditën e sotme ka rezultuar tragjik për shumë familje shqiptare. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë janë solidarizuar edhe shumë...

Showbizz 17:22 - 8 Nentor, 2019

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Modelja e njohur Ashley Graham i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj në emisionin  e Ellen. Ajo ka pranuar se i pëlqen të bëjë...

Showbizz 15:45 - 4 Tetor, 2019

FOTO-Arbenita Ismajli i lutet Zotit për arsyen “qesharake”

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk mungon me fotot...

Kryesore Show Biz 10:53 - 6 Maj, 2019

“Gati për lutjen e natës”/Pasi ‘çmendi’ Kuvendin me linjat e saj, deputetja shqiptare mbulohet me shami

Deputetja shqiptare Duda Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë.Por ajo ka surprizuar mbrëmjen e djeshme me postimin e saj...

Kryesore Show Biz 10:40 - 16 Dhjetor, 2018

“Një lutje që m’u plotësua…” Gent Zenelaj ndan gëzimin e madh familjar

Në familjen aktorit Gentian Zenelaj sot ka një gëzim të madh. Vëllai i tij Erjoni është bërë baba për herë të parë dhe Genti e ka...

Kryesore Show Biz 23:10 - 14 Nentor, 2018

Lutjet tona u dëgjuan! Ledri Vula dhe Skivi janë pajtuar dhe kjo foto sqaron gjithçka

Më në fund, lutjet e fansave u dëgjuan: Ledri Vula dhe Skivi janë pajtuar. “Prive” ka publikuar një foto, ku dy reperat shihen së bashku në...