Connect with Us

All posts tagged "madona"

madona eurovizion
Showbizz 13:51 - 11 Prill, 2020

” Kam nevojë të dal nga trupi im”/ Madonna humb tre persona të afërt për shkak të Covid-19

Ylli i muzikës pop, Madonna ka shprehur pikëllimin e saj pasi ka humbur 3 persona të afërt për shkak të Coronavirus. Covid-19 i ka marrë jetën...

Showbizz 12:10 - 23 Mars, 2020

FOTO- Nga vaska me qumësht e petale trëndafilash/ Madonna: “Coronavirus, barazuesi i shkëlqyer”

Teksa shfaqet në një vaskë me qumësht dhe petale trëndafilash, ylli i popit, Madonna ka ndarë me fansat e saj mendimin se koronavirus është barazuesi i...

Kryesore Show Biz 17:04 - 20 Shtator, 2019

“20 milionë dollarë për ta lënë shtatzënë”/ Ish basketbollisti tregon historinë intime me këngëtaren e famshme

Ish-ylli i basketbollit Dennis Rodman ka treguar në një dokumentar disa histori pikante nga lidhja e tij me këngëtaren e famshme Madona. 25 vite më parë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 16 Qershor, 2019

“Njerëzit janë skllevër”/ Madonna “kritikon” rrjetet sociale dhe ndikimin që ka tek të rinjtë

Në një intervistë për “The Sun” diva e muzikës pop Madona,  ka kritikuar “Instagramin”. Ajo tha se kultura e mediave sociale dominon jetën e njerëzve dhe...

Kryesore Show Biz 13:25 - 1 Maj, 2019

“7 minuta, 5 milion dollarë”/Madonna nuk pyet për shpenzime, shifra marramendëse për performancën

Edhe pse 60 vjeç, Madonna do të shpenzojë plot 5 milionë dollarë për 7 minuta në skenë ,për performancën e saj të radhës në Billboard Music...

Kryesore Show Biz 10:17 - 27 Shkurt, 2019

Merr fund lufta mes Lady Gaga-s dhe Madona-s, këngëtaret pajtohen pas shumë vitesh armiqësi

Për më shumë se një dekadë mes Madonës dhe Lady Gaga ka pasur një situatë të tensionuar. Gaga ishte krahasuar me Mbretëreshën e Popit Madonna-n që...

Kryesore Show Biz 15:10 - 7 Janar, 2019

Madona e ekzagjeron me fundshpinën, fansat shpërthejnë në ironi

Edhe një herë, mbretëresha e muzikës Pop Madonna ia ka dalë të tërheqë vëmendjen e mediave. Në një video ku ajo shfaqet duke kënduar hitin e...

Kryesore Show Biz 23:40 - 2 Mars, 2018

Poston një foto me filtra/ Në jetën e vërtetë është një ‘tmerr’

Një super diva që meriton të bëjë një jetë luski, të cilën e jeton momentalisht. Por Madonna duket sikur po i kushton pak kohë vetes, ndërsa...

Showbizz 21:17 - 11 Janar, 2016

Madonna është lidhur më ish – burrin e saj

Pas 28 vitesh ndarje Madonna është shfaqur në publik në një aktivitet bamirësie në Haiti me ish-bashkëshortin e saj Sean Penn. Mediat e huaja raportojne se...

Showbizz 19:40 - 5 Nentor, 2015

Adele pa make-up në kopertinën e “RollingStone”: U inspirova nga Madonna

Një fytyrë pa make-up dhe flokët e lagura nga dushi. Këtë herë për kopertinën e revistës “Rolling Stone”, ka pozuar këngëtarja Adele, e cila pak kohë...

Showbizz 15:00 - 15 Janar, 2015

Madonna do të jetë pjesë e ‘Grammy Awards

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, ka njoftuar përmes profilit të saj në Instagram, ku postoi një fotografi të çmimit të mbuluar me një shirit të zi...