Connect with Us

All posts tagged "mahnitje"

Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Qershor, 2019

Foto-Kim Kardashian i “mahnit” të gjithë/ Shfaqet me bikini dhe ekspozon format seksi

Palestra ja paska vlejtur. Kim Kardashian publikon shpesh foto dhe video të përditshmërisë së saj duke u ushtruar dhe gjithë ajo lodhje e djersitje duket se...

Kryesore Show Biz 10:53 - 9 Prill, 2019

“Pse jeni kaq të bukur ju shqiptarët?”/Italianët mahniten pas kushërirës së Ermal Metës

Kengetari shqiptar Ermal Meta ka prezantuar kushërirën e tij në Instagram. “Kushërira. Pjesa më e bukur e familjes”, shkruan këngëtari shqiptar përkrah fotos e cila ka...

Femra 16:30 - 21 Janar, 2017

Për lëkurë të mahnitshme

Lëkura e yndyrshme shkaktohet nga mbiprodhimi i gjëndrave dhjamore kryesisht që shfaqen në fytyrë. Edhe pse ne kemi nevojë për pak yndyrë natyrale, prodhimi i tepërt...

Femra 20:30 - 16 Janar, 2017

Si të përdorni penelin për t’u dukur të mahnitshme

Peneli është një nga produktet më të bukura dhe  na jep një pamje të rafinuar. Mund të ndiqni disa nga këshillat e mëposhtme në mënyrë që...

Shëndeti 10:00 - 13 Maj, 2015

Dieta më e njohur në botë: Humbni 10 kg për 10 ditë

  Kjo dietë ushqimi është vetëm për njerëz të disiplinuar dhe këmbëngules për shkak se ajo është shumë strikte, por rezultatet janë të mahnitshme … 09:00...

Life Style 18:00 - 15 Shkurt, 2015

Lëngu i karrotës i mahnitshëm për lëkurën tuaj

Vitamina A në lëngun e karrotës nxit ripërtëritjen e shëndetshme të lëkurës. Lëngu i freskët i karrotës pasuron trupin tuaj me antioksidantë. Vitamina C në lëngn...