Connect with Us

All posts tagged "makine"

Kryesore Show Biz 19:33 - 3 Shtator, 2019

Vipat shqiptarë i “mbyti” luksi/ Reperi tregon makinën më të re në koleksionin e tij

Reperi nga Kosova Gjiko është një nga personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku. Ai ka arritur të ketë shumë suksese me muzikën dhe...

Kuriozitete 14:10 - 3 Shtator, 2019

“Makina më e shpejtë në planet”/ Thyen rekordin botëror, Buggati Chiron një “çmenduri” në rrugë

Testimi i kryer nga “Top Gear” në Ehra-Lessien të Gjermanisë, ka dalë në përfundimin se makina Bugatti Chiron është zyrtarisht makina më e shpejtë në botë....

Kryesore Show Biz 14:10 - 2 Shtator, 2019

“Mund ta bëj në dush, makinë, kudo”/ Këngëtarja e njohur i kthen përgjigjen epike komentuesit

Për disa kohë këngëtarja e famshme ndërkombëtare Ariana Grande, u “zhduk” nga skena për shkak të gjëndjes së saj emocionale dhe krizat e ankthit, gjë të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 2 Shtator, 2019

Aksident fatal/ Aktori i njohur përplaset me makinë, dërgohet me urgjencë në spital

Pak orë para mesnatës, aktori i njohur hollivudian i cili numëron qindra filma komedianë, Kevin Hart, ka pësuar një aksident të rëndë me makinë.Teksa ishte duke...

Kryesore Show Biz 10:43 - 25 Gusht, 2019

“Pa zhurma dhe makina”/ Arbana dhe Xhemi nisin pushimet në vendin e tyre të “ëndrrave”

Prej shumë kohësh, moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha shumë të ngushta dhe së fundmi, dy vajzat janë nisur me pushime ku si...

Kryesore Show Biz 19:37 - 20 Gusht, 2019

Ledina Çelo nuk ndalet/ Publikon videon me makinën super luksoze

Këngëtarja Ledina Çelo është një ndër personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo është shumë e komentuar në shtypin rozë jo vetëm për fotot provokuese por...

Kryesore Show Biz 13:39 - 15 Gusht, 2019

Po kalonte në vijat e bardha/ Stresi përplas këmbësoren me makinë

Reperi Stresi nuk po u ndalet problemeve me drejtësinë. Vetëm pas një muaji pasi doli nga burgu, reperi ka bërë një aksident në Prishtinë. Reporteri.net mëson...

Kryesore Show Biz 17:32 - 6 Korrik, 2019

Një “super pasuri” në oborrin e shtëpisë/ Kylie Jenner zbulon koleksionin e makinave të shtrenjta

Bukuroshja e “Kepping Up With Kardashians”, Kylie Jenner e ka treguar disa herë fiksimin e saj për makinat. Së fundi miliarderja ka zbuluar koleksionin e saj...

Kryesore Show Biz 15:58 - 6 Korrik, 2019

Blerina Bombaj surprizohet nga bashkëshorti/ Merr dhuratë një makinë aspak të zakonshme

Ditën e sotme, Blerina Bombaj është surprizuar nga bashkëshorti i saj. Ai i ka bërë dhuratë një makinë të vitit 92 me 20 mijë kilometra, e...

Kryesore Show Biz 12:05 - 26 Qershor, 2019

“Ata kanë makina, ne jetojmë në varfëri”/ Zvicerania “sulmon” Loredana Zefin

Reperja shqiptare Loredana Zefi është kthyer në personazhin më të komentuar, jo vetëm nga mediat shqiptare por edhe ato zvicerane. Vetëm dy ditë më parë u...

mozzik dhe loredanna
Kryesore Show Biz 12:10 - 25 Qershor, 2019

“Mirëseerdhe vogëlushe”/ Mozzik dhe Loredana nuk pyesin, shuma marramendëse për një makinë

Edhe pse kanë probleme me drejtësinë për shkak se Loredana Zefi u akuzua nga një grua zvicerane se bashkë me të vëllanë, Berat Zefi, qe i...

Life Style 13:58 - 14 Qershor, 2019

Shivai përplas me makinë Vir/ Ja çfarë do të ndodhë sot në Bixhoz me dashurinë

Gjyshja i dhuron Anikës varësen e çmuar të familjes Oberoi. Tia vendos të largohet nga shtëpia Oberoi. Gjyshja i jep Shivait një libër dhe i thotë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 5 Qershor, 2019

Nga pishina tek makina e shtrenjtë/ Morena Taraku publikon foto të vilës luksoze në Turqi

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku prej disa kohësh jeton në Turqi dhe së fundmi na ka njohur me pamje të vilës së saj superluksoze. Bukuroshja ka publikuar...

Kryesore Show Biz 11:10 - 31 Maj, 2019

“Mos i trego babit”/ Emina Cunmulaj i “mëson” vajzës 3 vjeçare t’i japë makinës

Nëse ka shumë gjëra që në Amerikë nuk lejohen, në Ballkan mund të bësh çdo “gjë”. Kjo i ka ndodhur modeles shqiptare Emina Cunmulaj, e cila...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Maj, 2019

Reperi shqiptar bën blerjen e çmendur/Shpërblen veten me makinën më luksoze të 2019

Çdo sukses shpërblehet apo jo ? Reperi i njohur shqiptar Mozzik i ka bërë vetes një dhuratë tepër luksoze, një Mercedes-AMG G63 vlera e së cilës...