Connect with Us

All posts tagged "mama"

Showbizz 17:08 - 18 Shkurt, 2020

FOTOT-Mama dhe beqare/ Njihuni me modelen që fitoi kurorën e “Miss Germany”

Në Gjermani është zhvilluar kompeticioni i famshëm i bukurisë “Miss Germany”. Ky edicion ishte shumë i ndryshëm nga herët e tjera pasi kurorën e më të...

Showbizz 11:20 - 25 Nentor, 2019

“Mbas 60 vitesh u rikthye në vendin ku u rrit”/ Ermal Mamaqi i bën mamasë dhuratën më të veçantë për ditëlindje

Prej disa ditësh, moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi me bashkëshorten e tij Amarda Toska, kanë publikuar foto nga udhëtimi i tyre në Pragë. Por...

Kuriozitete 16:41 - 16 Nentor, 2019

Para dhe pasi u bënë mama/ Kjo fotografe tregon çfarë ndodh me gratë përmes fotove mahnitëse

Fotografja nga Lituania, Vaida Markeviciute-Razmislavice, erdhi me një ide të pazakontë, por të thjeshtë – për të fotografuar gratë para dhe pas lindjes së femijeve të...

Showbizz 14:32 - 28 Tetor, 2019

FOTO-“Burra ka por…”/ Mamaja më seksi e showbizzit, Xhesika Ndoja rrëfehet për jetën e saj single

Edhe pse i ka munguar ekranit shqiptar, këngëtarja Xhesika Ndoja vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe jeta e saj private nuk ka mbetur...

Showbizz 09:59 - 18 Tetor, 2019

“Çdokush ka nevojë për këtë në jetë”/ Lori Hoxha zbulon mësimin më të vlefshëm në jetë

Ajo është tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, dhe numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, me të cilët është në kontakt...

Showbizz 15:34 - 7 Tetor, 2019

Foto-Një yll si mamaja e saj/ Vajza e Monica Belluci-t i lë të gjithë pa fjalë me tiparet mahnitëse

15 vjecarja Deva Cassel, njihet tashmë si vajza bukuroshe e aktores ikonike italiane Monica Belluci dhe ish partnerit të saj, aktorit francez Vincent Cassel. Me flokët...

Showbizz 12:49 - 6 Tetor, 2019

FOTO-Më e mirë e ëma se e bija/ Shikoni sa elegante është nëna e Elita Rudit

Moderatorja Elita Rudi, njihet si një ndër femrat më seksi në showbizzin shqiptar. Tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, Elita poston shpesh foto dhe...

Showbizz 14:13 - 5 Tetor, 2019

FOTOT-Mami më seksi e showbizit shqiptar/Ledina Çelo nuk pyet për moshën, format seksi i lënë të gjithë pa fjalë

Duket se koha nuk do të kalojë kurrë për këngëtaren shqiptare Ledina Çelo. Edhe pse ajo jeton në Gjermani me familjen e saj, Ledina është tepër...

Kryesore Show Biz 13:40 - 7 Shtator, 2019

Pak muaj pasi është bërë mama/ Moderatorja shqiptare rikthehet me format seksi dhe i habit të gjithë

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja shqiptare Elita Rudi u bë nënë për herë të parë por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Gusht, 2019

“Ajo e kapi për fyti mamanë time”/ Adelina Ismajli flet për “armiqësinë e përjetshme” me Leonora Jakupin

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili, së fundmi ka qënë e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 dhe është rrëfyer për herë të parë rreth...

Kryesore Show Biz 12:10 - 19 Gusht, 2019

“E shkreta mami im”/ Ish banorja seksi e BB tregon se si dukej para famës

E njohur për format e saj bombastike, ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, së fundmi,  ka zhvilluar një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory....

Kryesore Show Biz 13:25 - 8 Gusht, 2019

“Më merr me vete herën tjetër”/ Rita Ora shfaqet me bikini minimaliste, por mamaja e kritikon

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pushimet e merituara pas një sezoni të gjatë dhe të suksesshëm në muzikë. Por...

Kryesore Show Biz 12:10 - 4 Gusht, 2019

“Sa shumë më mungon”/ 1 vit pasi e ëma ndërroi jetë, Ardit Gjebrea prek me fjalët e tij

Para një viti, moderatori i “E diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea , u përball me një situatë mjaft të vështirë për të. Arditi humbi nënën e tij...

Kryesore Show Biz 15:05 - 9 Korrik, 2019

“Të kërkoj falje, sot e kuptoj se…”/ Xhensila Myrtezaj i bën dedikimin e veçantë mamasë së saj

Dita e sotme duket se është shumë e veçantë për këngëtaren shqiptare Xhensila Myrtezaj. Ajo ka zbuluar se nëna e saj feston ditëlindjen dhe ka publikuar pak...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Korrik, 2019

“Po un jam ajo mama”/ Emina Cunmulaj tregon si i thyen rregullat për fëmijët e saj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj për momentin ndodhet në Turqi ku shpesh herë ndan momente nga pushimet e saj me familjen.Së fundmi ajo ka treguar se i...