Connect with Us

All posts tagged "Maria Prifti"

Kryesore Show Biz 14:18 - 13 Shtator, 2019

“Me një mungesë të madhe”/ Stefi Prifti prek me fjalët, publikon fotot e dasmës së vajzës

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Stefi Prifti ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram disa nga momentet më pikante të dasmës së vajzës...

Kryesore Show Biz 17:29 - 11 Shtator, 2019

Momenti më emocionues për një prind/ Stefi Prifti përcjell vajzën në altar

Dasma e Maria Priftit ka bërë bujë në të gjitha mediat rozë. Momentet më emocionuese dhe të bukura, këngëtari Stefi Prifti dhe miq të tjerë të...

Kryesore Show Biz 17:11 - 10 Shtator, 2019

Emocione dhe lot/ Dalin pamje të reja nga dasma e vajzës së Stefi Priftit

Maria Prifti, vajza e këngëtarit Stefi Prifti, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Miqtë më të ngushtë dhe familjarë kanë qenë të pranishëm në...

Kryesore Show Biz 11:35 - 9 Shtator, 2019

Vajza e Stefi Priftit i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma tradicionale

Vajza e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria i ka dhënë fund beqarisë në një nga ambientet më luksoze në Tiranë. Vetëm disa ditë më parë...