Connect with Us

All posts tagged "Maria"

Kuriozitete 11:29 - 8 Dhjetor, 2019

“Njerëzit mendonin se isha e adoptuar”/ Njihuni me dy binjaket më të çuditshme në botë

Motrat 20 vjeçare nga Mbretëria e Bashkuar kanë fituar famë falë dallimeve të tyre të habitshme. Edhe pse kanë të njëjtën datë lindjeje pamja e tyre...

maria e pergjakur
Kuriozitete 23:44 - 28 Shkurt, 2019

“Maria e gjakosur”/Legjenda e frikshme që tmerron botën

Deri tani asnjë studiues nuk ka mundur të provojë se si filloi legjenda e frikshme e Bloody Mary. Askush nuk e di se kush ishte ajo,...

Kryesore Show Biz 10:40 - 5 Shkurt, 2019

Gazetari i njohur italian habit me deklaratën e tij : “Maria De Filippi dhe Maurizio Costanzo kanë 20 vjet që…”

Gazetari italian Alfonso Signorini ka bërë një deklaratë jo të zakonshme për çiftin e famshëm Maurizio Costanzo dhe Maria De Filippi. Gazetari nuk e bëri deklaratën...

Kuriozitete 21:50 - 30 Shtator, 2017

Droni kap shkatërrimin që bëri uragani Maria në Puerto Rico

Uragani Maria shkatërroi Puerto Ricon të mërkurën e kaluar dhe njerëzit akoma nuk e kanë marrë veten nga tragjedia. Vendi është pa elektricitet, dhe kabllot nuk...

Life Style 21:44 - 5 Shkurt, 2017

Seksi është bekim/ Maria nuk ishte e virgjër!

Deklarata bombastike e murgeshës argjentinase ka shokuar miliona njerëz në botë. Ajo tha në programin “Chester in love” se Maria nuk ishte e virgjër dhe se...

Showbizz 16:40 - 23 Nentor, 2015

Maria shfaq të pasmet bombastike (FOTO)

Ajo është  modelja  seksi argjentinase që nuk ngurron ti shfaqë hiret e saj 27 vjeçarja, Maria Celeste Sablich duket mahnitëse.