Connect with Us

All posts tagged "Marina Vjollca"

Showbizz 12:36 - 27 Prill, 2020

Filmi që theu rekorde shikueshmërie/ Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e vogëlushes Ova

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk i cili ka thyer rekorde shikueshmërie për temën që përmban. Aktorja...

Showbizz 11:56 - 26 Prill, 2020

FOTOT-Marina Vjollca një yll në ekran/ Zbuloni sa kushtoi fustani që veshi mbrëmjen e kaluar në emision

Moderatorja Marina Vjollca është komentuar shpesh herë për veshjet e saj të shtrenjta.Mbrëmjen e kaluar moderatorja u shfaq më e bukur se kurrë e veshur me...

Showbizz 10:19 - 22 Prill, 2020

BOOM BOOM-Mbërthyen shqiptarët pas ekranit/ Fotot më shpërthyese të ish velinave më seksi

Sot ato janë dy moderatoret më seksi dhe të famshme të ekranit. Marina dhe Luana Vjollca e nisën karrierën e tyre në televizion dhe u bënë...

Showbizz 13:59 - 8 Prill, 2020

FOTOT- Nga Luana Vjollca tek Rashel Kolaneci/ Vajzat e njohura të showbizit rikthehen pas në kohë me fotot seksi

Kjo periudhë izolimi ka bërë që shumë personazhe të njohur të ekranit të hapin arkivat dhe të rikthehen pas në kohë duke postuar foto të shumë...

Showbizz 12:38 - 7 Mars, 2020

VIDEO-Në ditëlindjen e saj e ëma i bën “namin” Marina Vjollcës: Ti tani je e martuar

Dy modertaoret më simaptike të ekranit, Marina dhe Luana Vjollca surprizuan mamanë e tyre për ditëlindje duke i trokitur në derë në mesnatë me tortë dhe...

Showbizz 12:19 - 6 Mars, 2020

VIDEO- Surprizë në mes të natës/ Marina dhe Luana e urojnë kështu mbretëreshën e tyre

Marina dhe Luana Vjollca i kanë bërë një suprizë mjaft të bukur nënës së tyre për ditëlindje. Dy moderatoret kanë vendosur ta urojnë nënën e tyre...

Showbizz 18:58 - 2 Mars, 2020

“E ka humbur kot”/ Alba Hoxha zbulon talentin e Marina Vjollcës

Marina Vjollca, përveç prezantueses, e kemi parë të bëjë dhe rolin e aktores po ashtu dhe të balerinës. Balerina Alba Hoxha ka treguar se Marina është...

Showbizz 14:09 - 12 Shkurt, 2020

Konkurrenca e fortë mes moderatoreve të sportit/ Kush janë vajzat që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format e tyre

Tashmë nuk është çudi që në emisionet sportive të shohësh prezantuese një vajzë shumë seksi e cila përveç moderimit ekspozon dhe hiret e saj. Jo vetëm...

Showbizz 12:20 - 11 Shkurt, 2020

Sherri i bujshëm me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca/ Alketa Vejsiu: Ishte një luftë shumë e ashpër

Pas prezantimit të festivalit, moderatorja Alketa Vejsiu pati shumë kritika nga personazhë publikë të cilët u shprehën se në një farë mënyre ajo e privatizoi Festivalin...

Showbizz 17:11 - 2 Shkurt, 2020

10 vajzat më të bukura që kanë pushtuar Instagramin/ Fotot që çmendën meshkujt shqiptarë

Vajzat më të famshme shqiptare e kanë pushtuar Instagramin me fotot e tyre provokuese dhe shumë seksi. Përveçse janë më të komentuarat në rrjetet sociale janë...

Showbizz 12:22 - 12 Janar, 2020

Luana Vjollca i bën pyetjen ngacmuese/ Getoar Selimi zbulon se kur do të bëhet baba

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë një nga çiftet më të komentuara të ekranit. Para pak kohësh qarkulluan lajmet se Marina ishte shtatzënë por...

Showbizz 11:11 - 12 Janar, 2020

Boom boom/ Luana dhe Marina në 31 foto fantastike

Marina dhe Luana Vjollca janë dy prej vajzave më seksi të ekranit. Të dyja vajzat janë shumë të suksesshme si moderatore. dy motrat kanë një numër...

Showbizz 16:45 - 11 Janar, 2020

I ashpër, xheloz dhe agresiv/ Getoar Selimi flet për marrëdhënien me Marina Vjollcën

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Dyshja është përfolur shpesh herë për xhelozira dhe se...

Showbizz 15:17 - 10 Janar, 2020

“Të doli boja, të gjithë të urrejnë llafazane”/ Alketa Vejsiu reagon për sherrin virtual me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca

Prej ditësh është komentuar pafund sherri virtual mes Revistës Class dhe moderatoreve Xehmi Shehu, Marina Vjollca dhe Luana Vjollca. Të shumtë kanë qenë ndjekësit dhe fansat...

Showbizz 12:04 - 10 Janar, 2020

Velinat më seksi që u shndërruan në yjet e ekranit shqiptar/ Fotot më shpërthyese të Marina dhe Luana Vjollcës

Sot ato janë dy moderatoret më seksi dhe të famshme të ekranit. Marina dhe Luana Vjollca e nisën karrierën e tyre në televizion dhe u bënë...