Connect with Us

All posts tagged "marina"

Kryesore Show Biz 12:41 - 7 Shtator, 2019

“Po thurim plane kundër Marinës”/ Pas fotos së Ermalit dhe Luanës, reagon Getoari

Mbrëmjen e djeshme, pak minuta pasi moderatori i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni. Përmes një statusi...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Shtator, 2019

“Rikthehem shumë shpejt”/ Nga zyra në skenë, Marina Vjollca i habiti të gjithë me spotin e ri të emisionit

Edhe pse u tha se moderatorja Marina Vjollca do të shfaqej në emisionin “Klanifornia”, duket se planet kanë ndryshuar. Bukuroshja shqiptare ka publikuar sot një video...

Kryesore Show Biz 12:40 - 2 Shtator, 2019

“Do jesh gjithmonë më e mira”/ Marina Vjollca “përlot” me urimin motrën e saj për ditëlindje

Dita e sotme është tepër e veçantë për moderatoren Luana Vjollca sepse feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumta për 27-vjetor dhe sigurisht që nuk...

Kryesore Show Biz 11:53 - 25 Gusht, 2019

Do të shkëputet nga ekrani? Zbulohen detajet, ja çfarë do të ndodhë me Marina Vjollcën

Prej disa javësh po përflitet se moderatorja seksi e ekranit, Marina Vjollca nuk do të rikthehej më në televizion për shkak të martesës së saj me...

Kryesore Show Biz 12:53 - 10 Korrik, 2019

“Të bënë portalet shtatzënë me zor”/ Marina Vjollca poston foton seksi dhe i habiti të gjithë

Prej disa javësh tashmë, moderatorja seksi Marina Vjollca është përfolur shpesh për shtatzëni, ku gjatë pushimeve ajo pozonte në foto me duart te barku. Ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Korrik, 2019

Luana drejt suksesit ndërkombëtar? Marina i nxjerr “sekretin” përmes kësaj fotoje

Luana Vjollca duket se nuk do të ndalet këtë verë dhe duket se ka hequr dorë nga pushimet, për të punuar për projekte të reja muzikore....

Kryesore Show Biz 13:25 - 7 Korrik, 2019

“Ngele me të njëjtat bikini”/ Marina Vjollca nuk heq “dorë” nga këto rroba banje luksoze

Moderatorja shqiptare Marina Vjollca prej kohësh është “zhdukur” nga ekrani shqiptar dhe është më aktive në rrjetet sociale ku poston foto nga pushimet e saj luksoze....

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Korrik, 2019

“Burri im, shoku im, gjithçka e imja”/ Marina i bën urimin e veçantë bashkëshortit për ditëlindje

Ata prej disa ditësh ndodhen me pushime në vëndet më ekzotike të botës. Për momentin ato ndodhen në Antigua dhe gjithashtu sot reperi Getoar Selimi feston...

Kryesore Show Biz 10:40 - 29 Qershor, 2019

Marina dhe Getoari vazhdojnë të na e bëjnë zili/ Zbulohet destinacioni luksoz i rradhës

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, nuk po ndalojnë duke bërë pushime në vendet më ekzotike të botës.  Së fundmi ata ishin në Barbados dhe shijuan bukuritë e...

Kryesore Show Biz 10:37 - 24 Qershor, 2019

“Bishë me këmbë Hirusheje”/ Marina poston foton seksi, “vërshojnë” komentet ironizuese

Prej disa ditësh moderatorja seksi Marina Vjollca ndodhet me pushime në vendin më ekzotik në botë, Barbados ku pothuajse çdo ditë poston foto provokuese. Marina shfaqet...

Kryesore Show Biz 14:10 - 21 Qershor, 2019

Nga vende të ftohta në pushime ekzotike/ Marina Vjollca zbulon destinacionin e rradhës luksoz

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se nuk lodhen nga udhëtimet e vazhdueshme nëpër botë. Nga Saint Moritz në Miami e në Kuba, dy vitet e...

Kryesore Show Biz 10:40 - 18 Qershor, 2019

“Shtatzënë?”/ Marina Vjollca dhe Getoari i habisin të gjithë me foton nga Londra

Ata kanë zgjedhur të kalojnë pushimet e nxehta të verës në një qytet të freskët si Londra. Marina dhe Getoari po qëndrojnë në një suitë të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 20 Maj, 2019

“Nuk është normal”/Marina Vjollca “masakrohet” nga komentuesit për formën e çuditshme të këmbës

Moderatoren seksi shqiptare Marina Vjollca, kjo fundjavë e gjeti në Venecia ku po shijon pushimet bashkë me partnerin Getoar Selimi. Ajo ka publikuar shumë foto nga...

Kryesore Show Biz 13:25 - 18 Maj, 2019

Pas ditëlindjes së Marinës/ Luana Vjollca “arratiset” nga Shqipëria dhe zbulon destinacionin luksoz

Pas ditëlindjes së motrës së saj Marina Vjollca ditën e djeshme, Luana Vjollca është arratisur nga Shqipëria për të kalojuar këtë fundjavë në Venecia të Italisë, ku...

Kryesore Show Biz 11:25 - 17 Maj, 2019

“Ditëlindja jote është rilindje për mua”/Marina Vjollca merr urimin më të veçantë nga bashkëshorti

Reperi shqiptar Getoar Selimi njihet për surprizat romantike që i bën bashkëshortes së tij tashmë Marina Vjollca. Sot ajo feston ditëlindjen, dhe mbush plot 29 vjeç....