Connect with Us

All posts tagged "mark frroku"

Showbizz 13:08 - 23 Mars, 2020

Marrëdhëniet mes Aleksit dhe Markut/ Rudina Dembacaj e thotë për herë të parë

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj para pak kohësh zbuloi ndarjen nga ish bashkëshorti Aleksi dhe lidhjen e saj të re të dashurisë me Mark Frrokun. Rudina...

Showbizz 14:34 - 18 Mars, 2020

“Takoi pacientin 0 dhe temperatura i shkoi mbi 40”/ Rudina Dembacaj dhe Marku dyshojnë se janë prekur nga Coronavirus

Ditën e sotme në një lidhje direkte me “Shqipëria Live” ishte aktorja e njohur, Rudina Dembacaj. Ajo rrëfeu se bashkë me partnerin e saj Mark Frrokun...

Showbizz 10:39 - 16 Mars, 2020

“Kam goxha shije, Aleksi super çun dhe Marku super burrë”/ Rudina Dembacaj flet për komentet dashakeqëse

Rudina Dembacaj është kthyer në personazhin më të komentuar të momentit për shkak të ndarjes së saj nga ish bashkëshorti dhe lidhjen me ish deputetin Mark...

Showbizz 15:46 - 8 Mars, 2020

VIDEO-“O jeta ime”/ Rudina Dembacaj surprizohet nga gjesti i Markut

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar nëpërmjet videove atmosferën e krijuar në restorantin e saj me rastin e festës së gruas. Ajo duket se është lumturuar shumë...

Showbizz 17:46 - 24 Janar, 2020

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është...

Showbizz 17:38 - 24 Janar, 2020

Mu desh të ulja kokën në aeroport/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga lidhja e saj me ish deputetin: Isha single…

Rudina Dembacaj ka ndarë me publikun detajet e lidhjes me ish deputetin Mark Frroku një nga lajmet më të bujshme. Ajo ka rrëfyer detajet e lidhjes...

Showbizz 12:12 - 17 Janar, 2020

FOTO-Rudina Dembacaj nuk fshihet më/ Publikon foto krah partnerit të ri

Pak javë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj konfirmoi se është në një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku. Ajo publikoi disa foto ku shfaqej krah...

Showbizz 13:24 - 14 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kapen mat?/ Aktorja fotografohet krah ish deputetit

Pas lajmit se ishte ndarë nga ish bashkëshorti, aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku. “Prive.al” tregoi se gjatë...