Connect with Us

All posts tagged "marka"

Kuriozitete 13:50 - 12 Tetor, 2019

Pronar i 70 markave më luksoze në botë/ Njihuni me biznesmenin që fitoi 5 miliard dollarë për 48 orë

Biznesmeni francez, Bernard Arnault ka lindur në qytetin francez të Roubaix-it, Paris. Ai ka mbaruar studimet në shkollën politeknike të Parisit, ku janë diplomuar dhe tre...

Life Style 14:38 - 4 Tetor, 2019

Nga Google tek Facebook/ Zbuloni markat që po ndryshojnë botën dhe cila po ndikon më shumë në jetën tonë

Rrjetet sociale tashmë janë kthyer në një domosdoshmeri për të gjithë ne duke zënë kohën më të madhe të ditës. Por a e dini se cila...

Kryesore Show Biz 18:58 - 5 Korrik, 2019

Biznesmenia shqiptare surprizon punonjëset/ Iu blen dhurata të markave të njohura

Biznesmenia shqiptare Egreis Gjergjani ka vendosur të surprizojë dy punonjëset e saj duke iu blerë dhurata të shtrenjta. Ergeis ka dy dyqane në SHBA, një për...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Qershor, 2019

Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Suksesi nëpër koncerte dhe klikimet disa milionëshe në Youtube, ka bërë të mundur që këngëtarët shqiptarë të mos ngelen pas me veshjet e tyre luksoze ku...

Showbizz 14:11 - 7 Prill, 2014

Miranda Kerr tani imazh i markës japoneze

Ajo është një nga modelet më të suksesshme dhe sigurisht më të kërkuara në botën e modës dhe si rrjedhojë aktivitetet e Miranda Kerr janë të...