Connect with Us

All posts tagged "marredhenie"

Kryesore Show Biz 13:25 - 20 Shtator, 2019

“Marrëdhënie treshe dhe tradhti”/ Aktorja e njohur rrëfen sekretet e saj të errëta me ish bashkëshortin

Aktorja më e pëlqyer në Hollywood, Demi Moore, së fundmi i ka shokuar të gjithë me disa fragmente të jetës së saj bashkëshortore, nga libri i...

Kryesore Show Biz 17:34 - 12 Shtator, 2019

“Tërhiqem para autoritetit të saj ”/ Sabiani zbulon vërejtjet që i bën e bija

Këngëtari i njohur Sabiani është një ndër më të pëlqyerit nga publiku. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.  Ai...

Life Style 14:36 - 9 Shtator, 2019

Përse meshkujt nuk duan të përdorin prezervativ?/ Këto janë 4 justifikimet më të zakoshme

Meshkujt përdorin shumë justifikime për të mos përdorur prezervativ kur kryejnë marrëdhënie seksuale. Sa më shumë që ju pëlqen ai person, nëse ai përdor një nga...

Kryesore Show Biz 13:23 - 9 Shtator, 2019

“I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini”/ Rita Ora zbulon detaje për marrëdhëniet e saj me femrat dhe meshkujt

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka folur për seksualitetin e saj në një intervistë për Mailonline. 28 vjeçarja ka treguar se kur vjen puna për...

mbi 10 vite me partnerin hap syte
Kuriozitete 13:40 - 8 Shtator, 2019

“Tradhëtia është çelësi për të përmirësuar marrëdhënien tuaj”/ Deklarata e ekspertes “shokon” rrjetin

Të përjetosh tradhëtinë nga dikush që e dashuron, është zhgënjimi më i madh që mund të përjetoni dhe kjo i jep fund lidhjes tuaj . Por...

shenjat qe thyejne zemra
Kuriozitete 13:10 - 27 Gusht, 2019

“Dhomë gjumi e vdekur”/ Zbulohet shkaku kryesor i mungesës së marrëdhënieve seksuale tek një çift

Faqja online “BodyLogicMD” ka kryer një studim së fundmi rreth mungesës së marrëdhënieve seksuale e cila është kthyer në një gjë tepër të zakontë mes çifteve...

Kryesore Show Biz 12:25 - 18 Gusht, 2019

“Di të them më fal”/ Eneda Tarifa flet për marrëdhënien e veçantë me vajzën e saj

E komentuar shumë disa muaj më parë për divorcin e bujshëm me bashkëshortin, këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa  ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “3shat”...

Kryesore Show Biz 19:52 - 11 Gusht, 2019

Nuk flasin prej kohësh/ Zbulohen detaje nga zënka e Rinës dhe Feros

Reperja Rina Balaj dhe Fero duket se nuk kanë marrëdhënie aspak të mira me njëri-tjetrin. Para disa vitesh të dy bashkëpunuan duke sjellë këngën “S’ka konkurrencë”,...

Kryesore Show Biz 20:12 - 9 Korrik, 2019

“Ishte e pakuptimtë”/ Këngëtarja e famshme e tronditur pas vdekjes së ish të dashurit

Këngëtarja me famë botërore Ariana Grande po kalon periudhën më të vështirë të jetës së saj. Që nga vdekja e papritur e ish të dashurit të...

Kryesore Show Biz 20:14 - 5 Korrik, 2019

U ndanë para 3 vitesh/ Albi Nako tregon për marrëdhënien që ruan me Klaudia Pepën

Prej pothuajse 3 vitesh nuk janë më me njëri-tjetrin, por vazhdojnë të përfliten për marrëdhënien e tyre. Bëhet fjalë për ish çiftin Klaudia Pepa dhe Albi...

Kryesore Show Biz 16:02 - 5 Korrik, 2019

“Janë shumë pak”/ Kantautori i njohur flet për partneren 20 vite më të re

Kantautori i njohur shqiptar Gjergj Leka është përfolur shumë përsa i përket jetës private. Prej kohësh ai po përjeton një histori dashurie me Eriselën, e cila...

Kryesore Show Biz 20:20 - 1 Korrik, 2019

“Im bir e thërret babi”/ Balerina e njohur flet për partnerin e saj pas ndarjes nga bashkëshorti

Balerina e njohur Hyeda El Saied është komentuar shumë për jetën private pas deklaratës ku shprehej se martesa e saj kishte marrë fund për shkak se...

Kryesore Show Biz 17:25 - 29 Qershor, 2019

“Çfarë ndodh me biznesin nëse ndaheni?”/ Klea Huta dhe Elgit Doda kanë menduar për të gjitha

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda janë një ndër çiftet më të komentuara të shtypit rozë. Dyshja kanë hapur një biznes së bashku, saktësisht një...

Kryesore Show Biz 21:20 - 28 Qershor, 2019

U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të vërtetën për marrëdhënien me Robert Berishën

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të komentuara përsa i përket jetës private. Edhe pse shpesh herë mundohen ta mbajnë larg syrit...

Kryesore Show Biz 21:17 - 24 Qershor, 2019

Ylli televiziv në një romancë me këngëtaren e famshme/ Zbulon planet për martesë

Ylli i showt “Love Island”, Chris Hughes është një romancë dashurie me një nga këngëtaret e grupit të famshëm Little, Jesy Nelson. Edhe pse vetëm pak...