Connect with Us

All posts tagged "martese"

Kryesore Show Biz 21:53 - 16 Shtator, 2019

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së...

Kryesore Show Biz 11:51 - 15 Shtator, 2019

“Është amanet nga prindërit”/ Reperi shqiptar tregon planet për martesë

Prej kohësh reperi i njohur shqiptar Don Phenom është në një lidhje me një vajzë që nuk i përket botës së showbizit. Ditën e djeshme ,...

Kryesore Show Biz 12:48 - 11 Shtator, 2019

“Të gjithë ish partnerët të ftuar”/ Çifti i famshëm merr vendimin e papritur

Çifti i njohur i showbizit Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Gjatë një interviste të dhënë për...

Kryesore Show Biz 19:54 - 31 Gusht, 2019

Më në fund e harron princ Harryn/ Martohet këngëtarja e hitit “Love me like you do”

Këngëtarja e famshme e hitit “Love me like you do”, Ellie Goulding ka kurorrëzuar dashurinë e saj në martesë. Ditën e sotme Ellie dhe partneri i...

Blog 13:40 - 30 Gusht, 2019

Nuk flejnë më bashkë, çfarë po ndodh realisht me martesën e Donald Trumpit?

Martesa e Donald Trump me Melania Knavs, një ish-modele me origjinë sllovene, ka qënë objekt kurioziteti shumë kohë përpara se çifti të transferohej në Shtëpinë e...

Kryesore Show Biz 14:25 - 27 Gusht, 2019

“Vajza jashtë martese, molla e sherrit”/ Zbulohen detajet e divorcit mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Divorci mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit eshte bere kryefjala e dites se djeshme dhe te sotme. Por se fundmi jane zbuluar disa detaje të tjera...

Kryesore Show Biz 21:25 - 23 Gusht, 2019

Nga martesa e dështuar tek lidhja me aktorë të tjerë/ Historia e “Mervesë” e njëjtë si në serial

Ajo u bë në fillim e njohur në Shqipëri me rolin e saj si “Sulltanesha Halime” dhe më pas në serialin “Vrasje të vogla” si Merve....

Kryesore Show Biz 19:07 - 21 Gusht, 2019

Dashuri në distancë/ Afron Dika tregon sakrificën më të madhe që ka bërë për Bleron

Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi janë dy personazhe shumë të përfolur në shtypin rozë. Çifti së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në...

Blog 09:47 - 20 Gusht, 2019

Martesë me të vdekur, bileta për kafshët në tren, ja disa nga ligjet më të çuditshme që ka sot Franca

Franca është një vend i njohur për shumëkënd. E megjithatë, ka shumë fakte të çuditshme, që mund të mos i keni ditur për këtë vend të...

Kryesore Show Biz 15:24 - 19 Gusht, 2019

Gëzim në familjen e Stefi Priftit/ Këngëtari marton vajzën

Këngëtari i njohur Stefi Prifti po përjeton një nga gëzimet më të mëdha që mund të ketë një prind. Vajza e tij Maria Prifti do të...

Kryesore Show Biz 10:45 - 18 Gusht, 2019

Këngëtari shqiptar martohet/ Ish e dashura e tij bëhet nënë për herë të parë

Mbrëmjen e së shtunës, këngëtari shqiptar Erik Lloshi mbajti ceremoninë e tij të dasmës, e cila sipas traditës, u bë një ditë pas damës së partneres së tij,...

Kryesore Show Biz 20:13 - 17 Gusht, 2019

“Do të martohesha po të…”/ Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa është komentuar shumë shpesh në media për jetën e saj private. E ftuar në emisionin “Treshat” ajo ka rrëfyer disa detaje...

Kryesore Show Biz 14:53 - 11 Gusht, 2019

Pas një viti martesë/ Ndahet çifti i njohur i showbizzit , fansat nuk e presin mirë

Edhe pse u ribashkuan për të disatën herë, cifti i showbizzit Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë ndarë pas një viti martesë. Përfaqësuesi i Miley-t konfirmoi...

Kryesore Show Biz 10:40 - 10 Gusht, 2019

“Vetëm kur të martohem”/ Dj i njohur shqiptar rrëfen çfarë ndodhi 2 vite pas ndarjes me Bora Zemanin

Dj shqiptar Vin Veli dhe moderatorja Bora Zemani u ndane në vitin 2017 dhe nuk e zbuluan shkakun e ndarjes megjithatë tani secili prej tyre vazhdon...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Gusht, 2019

“Planet ndryshuan papritur”/ Këngëtarja e njohur martohet në fshehtësi por i ndodh e papritura

Në një dasëm madhështore prej 180 të ftuarish, këngëtarja e njohur botërore Leona Lewis në 27 korrik i dha fund beqarisë me Dennis Jauch. Ata i...