Connect with Us

All posts tagged "mashkull"

Showbizz 10:38 - 24 Prill, 2020

“Vajza zgjidhni të duhurin”/ Oriola Marashi tregon çfarë pëlqen më shumë tek një mashkull

Modelja shqiptare është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të lidhjes së saj me Eros Grezdën. Me anë të një postimi në...

Showbizz 12:14 - 9 Mars, 2020

FOTOT-Bebe Rexha feston 8 marsin/ Fotografohet pranë një mashkulli misterioz

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha shijoi një darkë romantike me një shok misterioz në restorantin Delilah në Los Angeles të shtunën në mbrëmje. Këngëtarja, 30...

Showbizz 11:45 - 15 Dhjetor, 2019

“Ufff ndonjë gjë që nuk vihet”/ Albërie Hadërgjonaj zbulon pjesën e trupit që pëlqen tek një mashkull

Albërije Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit. Ajo njihet për natyrën e saj humoristike dhe shumë pa komplekse. Mbrëmjen e kaluar këngëtarja...

Showbizz 12:14 - 6 Dhjetor, 2019

Ori Nebiaj e prerë: “Nuk do e doja një mashkull të tillë”

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga personazhet e cila e ruan më shumë fanatizëm jetën private. Gjatë një interviste për revistën “Class”, ajo ka zbuluar më...

Kuriozitete 16:40 - 23 Nentor, 2019

Çfarë do të thotë kur një mashkull i shenjës së Shigjetarit ju injoron?

Burrat e Shigjetarit dihet se e duan jetën si beqar. Ata janë më të vështirët për tu ulur poshtë dhe për t’u angazhuar. Kur një njeri i Shigjetarit ju injoron,...

Life Style 22:26 - 12 Nentor, 2019

Të frikësuar dhe shumë xhelozë/ Tre problemet më të shpeshta që do të keni më një mashkull që i përket shenjës së Gaforres

Ata kanë prirje manipuluese. Një burrë që i përket shenjës së Gaforres do të ketë disa tendenca manipulues. Ai mund të jetë dikush që ka dëshirë...

Showbizz 11:34 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Biznesmeni gay gjuan opozitarët/ Ja cili është mashkulli ideal për të

Biznesmeni gay i cili po bën namin kohët e fundit me deklaratat e tij nëpër media të ndryshme, Elton Ilirjani ishte i ftuar së fundmi në...

Showbizz 12:50 - 12 Tetor, 2019

FOTO- Eni Koçi shfaqet në krahë të një mashkulli tjetër/ Reagon publikisht Genc Prelvukaj

Këngëtarja Eni Koçi është tepër aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi i ka habitur të gjithë me fotot që ajo ka publikuar ku shihet në...

Showbizz 11:38 - 5 Tetor, 2019

FOTO- I palestruar dhe shumë simpatik/ Ky është mashkulli që tërhoqi vëmendjen e Arilena Arës

Edhe pse ka një kohë tepër të gjatë “heshtjeje” në skenën shqiptare, këngëtarja bukuroshe nga Shkodra, Arilena Ara është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh...

Showbizz 21:20 - 30 Shtator, 2019

FOTO-Ronela Hajati nis festimet me një mashkull simpatik/ Ja kush po e shoqëron këngëtaren në Majemi

Pas suksesit që pati singëlli i ri ‘MVP’ Ronela Hajati vendosi që të udhëtojë drejt SHBA, për të festuar ‘fitoren’ e saj. Dhe ndër gjithë shtetet,...

Showbizz 14:10 - 30 Shtator, 2019

Ndahen këngëtarët?/Loredana vihet re pranë një mashkulli tjetër gjatë ditëlindjes së Mozzik(FOTO)

Mozzik dhe Loredana përfliten prej kohësh se mund të jenë ndarë, por asnjëri nga këngëtarët nuk e ka konfirmuar këtë lajm. Disa ditë mëparë ata u...

Kryesore Show Biz 22:51 - 25 Maj, 2019

“Nuk dua lekë”/ Komentatorja ka vetëm një kërkesë për mashkullin e saj

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, motra e Flaka Krelanit, Qëndresa ka folur për herë të parë për jetën private. Komentatorja sportive është shprehur se...

Kryesore Show Biz 10:25 - 25 Maj, 2019

“Mashkulli duhet të vijë era djersë”/ Moderatorja shqiptare shokon me deklaratën

Të ftuara sot në mbrëmje në emisionin “Xing me Ermalin”, do të jenë Flaka Krelani dhe motra e saj, Qëndresa e cila ka folur për profesionin...

Kryesore Show Biz 19:10 - 18 Maj, 2019

“Do të puthesha me një mashkull”/ Aktori shqiptar befason me deklaratën e tij

Amos Zaharia është një nga aktorët që fal shumë emocione në skenën e teatrit. Së fundmi i ftuar në “Thumb” aktori ka folur përsa i përket...

Showbizz 17:46 - 30 Prill, 2019

Bleona Qereti e thotë troç/ Kam nevojë për dashurinë e një mashkulli të fortë

Bleona Qereti njihet si një nga personazhet publikë më të guximshëm dhe joshës. Por pas përfundimit të romancës me Gani Bardhin, Bleona nuk e ka gjetur...