Connect with Us

All posts tagged "mashtrim"

Teknologji 12:28 - 17 Prill, 2020

Përfitojnë nga gjendja e jashtëzakonshme/ Google bllokon 18 milionë email-e nga mashtruesit ekonomikë

Gjiganti i teknologjisë thotë se pandemia ka çuar në një shpërthim sulmesh mashtruesish në të cilat kriminelët përpiqen të mashtrojnë përdoruesit në zbulimin e të dhënave...

Showbizz 11:41 - 8 Nentor, 2019

“Unë vazhdoj t’i provokoj që të…”/ Mashtrimi ndaj çiftit zvicerian, Loredana nuk ndalet me thumbimet

Disa ditë më parë, reperja shqiptare Loredana Zefi u vlerësua me çmimin “Artistja më e mirë zvicerane” nga MTV në Sevilla, Spanjë dhe u prit mjaft mirë...

Kryesore Show Biz 14:25 - 18 Shtator, 2019

Konspiracion dhe mashtrim seksual/ Modelja trondit botën e Hollywood, padit me 50 milion dollarë aktorin e njohur

Tronditjet në botën e Hollywood dhe në familjen e aktorit të njohur, Kevin Hart, nuk kanë të mbaruar. Sipas “The Sun”, ai është paditur me 50...

Life Style 14:40 - 20 Gusht, 2019

Po bini pre e mashtrimit/ Përhapet alarmi, asistentët dixhitalë po ju shpërndajnë të dhënat

Po përdorni asistentët dixhitalë si Alexa ose Siri? Kini kujdes! Edhe pse Google ka ndryshuar rregullat dhe i ka bërë tepër të ashpra, një numër i...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Korrik, 2019

Pas akuzave për mashtrim/ Reperi shqiptar bën blerjen luksoze dhe i “çmend” të gjithë

Prej disa muajsh në rrjetet sociale është folur vazhdimisht për mashtrimin që ka bërë reperja shqiptare Loredana dhe bashkëshorti i saj Mozzik ndaj Petra Z. Por...

Kryesore Show Biz 20:38 - 29 Qershor, 2019

E quajtën mashtruese/ Klientët “masakrojnë” bukuroshen e reality showt

Banorja e re e showt më të ndjekur në Britaninë e Madhe, “Love Islands”, Belle Hassan është akuzuar se ka marrë para nga klientët e saj...

Kryesore Show Biz 21:53 - 25 Qershor, 2019

“Jam mashtruar, ai është monstër”/ Pamela Anderson nxjerr zbuluar tradhëtinë e bashkëshortit

Prej dy vitesh modelja dhe aktorja Pamela Anderson ka qënë në një lidhje me futbollistin francez Adil Rami. Por sot 51 vjeçarja e ka akuzuar sportistin,...

Kryesore Show Biz 18:34 - 12 Qershor, 2019

U shtir si modeli i njohur/ Gratë i dërgojnë infermieres foto dhe video nudo

Një infermiere  e quajtur Adele Rennie ka mashtruar disa gra duke iu dërguar atyre fotografi ku shfaqej si një mashkull. Adele Rennie arriti të mashtornte tre...

Kryesore Show Biz 15:19 - 10 Qershor, 2019

“Po e bëj këtë për shqiptarët e mi”/ Angela Martini flet për skandalin e mashtrimit të burrit të saj

Emri i saj ka qenë më i lakuari në media gjatë fundjavës së shkuar. Shkak është bërë bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu, i cili sipas medieve...

Kryesore Show Biz 14:40 - 27 Maj, 2019

“Krejt me djersë”/Pas skandalit të mashtrimit, reperi shqiptar poston foton me makinat luksoze

Para pak javësh skandali i mashtrimit të këngëtares Loredana Zefi ku thuhej se kishte vjedhur 700 mijë franga dhe është shtirur edhe si vajza e një...

Kryesore Show Biz 10:53 - 26 Maj, 2019

“Mos të ankohemi vetëm për lot”/ Pas skandalit të mashtrimit, Mozzik ka një mesazh të veçantë

Pas skandalit të mashtrimit drejt një çifti zvicerian, Loredana dhe Mozzik paralajmëruan që do të sjellin një klip muzikor i cili si shumë të tjerë do...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Maj, 2019

“Edhe pse nuk njihemi, unë…”/Pas skandalit të mashtrimit, Fifi ka dy fjalë për Loredanën

Përmes një postimi në rrjetet sociale Loredana dha lajmin e keq për fansat e saj duke marrë vendimin se do të anulojë koncertet e ardhshme. Mbi...

Kryesore Show Biz 11:53 - 22 Maj, 2019

Loredana “harron” akuzat për mashtrim/Paralajmërojnë këngën e re me reperin gjerman

E vënë në qëndër të vëmendjes kohët e fundit, Loredana duket se e ka harruar akuzën për mashtrim nga një grua zviceriane. Reperja e ka hedhur...

Kryesore Show Biz 14:25 - 20 Maj, 2019

Pretenduan se ishin në festivalin e Kanës/Zbulohet “mashtrimi” i Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës

Prej dy ditësh Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë informuar publikun se ndodhen në festivalin e Kanës për të promovuar filmin e tyre “Dy gisht Mjaltë”....

Kryesore Show Biz 11:25 - 14 Maj, 2019

Skandali i mashtrimit/Pagoi 6 milionë dollarë ryshfet , aktorja e njohur shpallet fajtore

Felicity Huffman , e njohur si aktorja e famshme në filmin “Shtëpiake të dëshpëruara” u bë para pak muajsh pjesë  e një skandali të madh mashtrimi...