Connect with Us

All posts tagged "mc kresha"

Showbizz 13:04 - 8 Mars, 2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi/ Gruaja e Mc Kreshës publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Reperi Mc Kresha i dha fund beqarisë dhe kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me partneren Erzina vetëm pak muaj më parë. Menjëherë pas dasmës dyshja...

Showbizz 17:57 - 16 Dhjetor, 2019

Baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Mc Kreshës

Mbrëmjen e kaluar reperi Mc Kresha u martua me partneren e tij prej vitesh Erzinën. Pak orë më parë në rrjet qarkulloi një foto e siguruar...

Showbizz 16:31 - 16 Dhjetor, 2019

Mc Kresha do të bëhet baba/ Gruaja e reperit fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku, MC Kresha mbrëmjen e kaluar u kurorëzua në martesë. Vajza që i rrëmbeu zemrën Kreshës quhet Erzina dhe mediat zbuluan...

Showbizz 12:01 - 16 Dhjetor, 2019

Mc Kresha u martua!/ Dalin pamjet e para nga dasma

Mbrëmjen e kaluar reperi i njohur shqiptar Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tij me Erzinën. Çifti ka mbajtur një ceremoni...

Showbizz 11:27 - 15 Dhjetor, 2019

Sot Mc Kresha i jep fund beqarisë/ Zbulohet kërkesa që reperi ka për të ftuarit

Ditën e sotme reperi i famshëm shqiptar Mc Kresha do t’i japë fund beqarisë. Reperi do të martohet me partneren e tij prej vitesh Erzina Shehu....

Showbizz 18:53 - 5 Nentor, 2019

FOTO-Lidhja e mistershme e Mc Kreshës/ Zbulohet cila është e dashura e reperit dhe planet për martesë

Prej kohësh reperi Mc Kresha po përflitet për një lidhje dashurie me një vajzë e cila deri më sot ka mbetur mister për mediat rozë. Së...

Showbizz 10:35 - 29 Tetor, 2019

FOTO-Dyshja më romantike në kryeqytet/ Nuk e pranoi asnjëherë, Mc Kresha kapet mat me të dashurën e tij

Pak muaj më parë, reperi shqiptar Mc Kresha u përfol për romancën e tij te re me një vajzë misterioze bjonde me të cilën u filmua...

Kuriozitete 22:02 - 18 Maj, 2019

Mc Kresha përlotet në emision, kujton momentet e vështira gjatë Luftës në Kosovë

Një ndër reperët më të mirë të estradës shqiptare, Mc Kresha ishte i ftuar këtë mbrëmje në programin “Dua të të bëj të lumtur” për të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 24 Shkurt, 2019

Evi Reçi është ndarë nga MC Kresha? Këngëtarja tregon arsyen pse nuk e bëri publike romancën

Vitin e kaluar u përfol se këngëtarja dhe moderatorja, Evi Reçi, ishte në një lidhje me reperi nga Kosova, MC Kresha. Pasi lajmi u publikua në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 18 Shkurt, 2019

Publiku u çmend pas këngës “Psikopatja jote”, por MC Kresha paska debatuar keq me Fifin për të

Këngëtarët e njohur MC Kresha dhe Fifi me këngën “Psikopatja jote”, me të cilën fituan vendin e dytë në “Kënga Magjike”, kanë pasur një sukses mjaft...

Kryesore Show Biz 12:10 - 10 Shkurt, 2019

Pas 5 vitesh, Mc Kresha bën paqe me Liberta Spahiun: Po për çfarë u zunë vallë?

Pavarësisht se nuk është bërë publike ndonjë krisje e mundshme në marrëdhënien mes Liberta Spahiut dhe MC Kreshës, ajo çfarë dihej ishte se prej 5 vitesh...

fifi dhe mc kresha
Kryesore Show Biz 12:25 - 16 Janar, 2019

Fifi nuk gjente dot asnjë kontakt të MC Kreshës për 8 muaj: “Për ditëlindje i shkova në studio!”

Sot është një ndër këngët më të pëlqyera dhe një ndër bashkëpunimet më të vlerësuara të “Këngës Magjike”, por lidhja e Fifit me MC Kreshën nuk...

Kryesore Show Biz 11:40 - 27 Dhjetor, 2018

MC Kresha i lidhur prej 2 vitesh me Evi Reçin? Këngëtarja reagon menjëherë për lajmin

Lidhjet e “showbiz”-it shpesh janë mbajtur të fshehta dhe larg vëmendjes së publikut. Dhe burime  për “iconstyle.al” zbuluan dje se, mes reperit MC Kresha dhe këngëtares...

Kryesore Show Biz 13:40 - 25 Dhjetor, 2018

‘Mangësi në tekste’, Mc Kresha kritikon këngëtarët shqiptarë

Reperi i njohur Mc Kresha është një nga këngëtarët më të dashur shqiptarë. Këngët e tij janë kthyer në hite për shkak të teksteve dhe stilit...

Kryesore Show Biz 11:25 - 21 Dhjetor, 2018

Nuk votoi kolegët në “Kënga Magjike”, MC Kresha zbulon arsyet e këtij vendimi!

“Psikopatja jote” e riktheu këngëtarin MC Kresha në skenën e festivalit “Kënga Magjike”! Bashkëpunimi me këngëtaren Fifi, e njohur ndryshe si Filloreta Radi, u rendit denjësisht...