Connect with Us

All posts tagged "megan fox"

Showbizz 17:21 - 9 Nentor, 2019

Prindërit nuk e lejonin të dilte me meshkuj/ Faktet më interesante të aktores së famshme amerikane, Megan Fox

1-Megan Denise Fox ka lindur më 16 Maj të vitit 1986 dhe është me prejardhje irlandeze, franceze dhe vendase amerikane. 2-Filmat më të dashur vizatimorë për...

Kryesore Show Biz 20:12 - 20 Shtator, 2019

“Nuk doja të shfaqesha më në publik”/ Aktorja flet për periudhën e errët të jetës së saj

Aktorja e famshme Meghan Fox është cilësuar si një nga femrat më të bukura dhe të suksesshme të kinematografisë. Edhe pse është gjithnjë në krye të...

Kryesore Show Biz 23:00 - 8 Mars, 2018

Megan Fox lë rolin në film për…

Aktorja më e bukur e Hollywood. Por këtë herë, Megan Fox e ka lënë në shtëpi skenarin për rolin e saj më të fundit, pasi ka...

Kryesore Show Biz 23:00 - 24 Shkurt, 2018

Megan tregon të gjitha/ ‘Industria amerikane pasi mbaron punë me ty, nuk i intereson më’

Prej kohësh Hollywood është përfshirë në një sërë problemesh të ndryshme. Madje edhe aktorët janë shprehur kundër drejtuesve e producentëve. Një ndër ta ka qenë edhe...

Kryesore Show Biz 22:50 - 26 Janar, 2018

Foto/ Shën Valentini po afron për Megan Fox

Ajo është një ndër aktoret më të bukura dhe më të kërkuara në Hollywood. Me një talent të jashtëzakonshëm, ajo ka dhe një figurë shumë të...

Kryesore Show Biz 14:46 - 11 Dhjetor, 2017

Gëzuar festat nga Megan Fox (Foto)

Megan Fox është shndërruar në një modele të brendshmesh për setin e saj të fundit fotografik.Aktorja postoi në Instagram disa foto për të uruar ndjekësit për...

Kryesore Show Biz 00:30 - 2 Dhjetor, 2017

Arsyeja e errrët përse Hollivudi nuk e dashuron më Megan Fox

Njëherë e një kohë, Megan Fox mendohej si “talenti i madh i rradhës’ në Hollivud. Përkundër kësaj, kohët e fundit ne nuk e shohim më shumë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 10 Nentor, 2017

Megan Fox çmend fansat me fotot intime

Ajo ka markën e saj të të brendshmeve të quajtur Koleksioni Megan Fox në Frederick’s të Hollivudit. Ylli 31 vjeçar i Teenage Mutant Ninja Turtles, duket...

Showbizz 21:00 - 16 Mars, 2017

Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan Fox

Megan Fox është padyshim femra ideale për të pozuar me bikini dhe të brendshme lingerie. Ajo ka lenë pa fjalë gjithë të apasionuarit pas modës, ndërsa...

Showbizz 16:00 - 9 Janar, 2017

Megan Fox pushon në Kaliforni

Edhe pse mama e tre fëmijëve ajo ja del gjithmonë të duket perfekte. Bukuroshja gushtin e kaluar i dha jetë djaloshit të saj të tretë por...

Showbizz 09:10 - 23 Dhjetor, 2016

Kim Kardashian, Emily Ratajkowski dhe Megan Fox/Foto 18+ nga tre yje që i tregojnë të gjitha

Ato janë simbole te pasarelave por edhe botës së showbizz. Nga ikona Kim tek dy bukuroshet Emili dhe Megan të cilat në fotot e tyre publikuara...

Showbizz 11:34 - 19 Shtator, 2016

Zhvishet Megan Fox/ Aktorja është super hot në këto foto pa censurë

Megan Fox e zhveshur ne foto pa censure, ylli amerikan është rritur përsëri me titujt e saj.

Showbizz 11:50 - 22 Gusht, 2015

Të gjitha janë çmendur pas brazilianes ‘Megan Fox’

Pas daljes në skenë të modeles Claudia Allende ka tërbuar rrjetet sociale dhe revistat për meshkuj. Portale interneti, forume dhe botimet në internet e revistave meshkuj...

Fashion 22:43 - 30 Mars, 2015

Megan Fox e mrekullueshme për Harper Bazaar

Aktorja Megan Fox, duket në formë të shkëlqyer. Ajo ka realizuar një set të mrekullueshëm fotografik për Harper Bazaar. Fotografi John Russo ka nxjerr anën më...