Connect with Us

All posts tagged "meghan markle"

Showbizz 17:09 - 8 Shkurt, 2020

“Nuk dua që Meghan dhe Archie të vuajnë si unë”/ Princ Harry flet për herë të parë për problemet me shëndetin mendor

Prince Harry dhe Meghan Markle kanë bërë daljen e parë publike pasi hoqën dorë nga familja mbretërore dhe titujt. Meghan dhe Harry janë bërë pjesë e...

Showbizz 14:40 - 1 Shkurt, 2020

Momenti i duhur që Kate Middleton të shkëlqejë/ Ja çfarë thotë ekspertja mbretërore

Sipas një eksperti mbretëror Dukesha e Campbridge është në momentin e saj për të shkëlqyer pas largimit të Meghan nga familja mbretërore. Marlene Koenig ka thënë...

Showbizz 15:28 - 19 Janar, 2020

Të pavarur financiarisht/ Meghan dhe Harry pa titujt mbretërorë

Pallati i Buckingham ka njoftuar se Princ Harry dhe Meghan Markle nuk do të përdorin më titujt e tyre mbretërorë dhe as fonde publike për detyrat...

Showbizz 17:23 - 13 Janar, 2020

Hoqën dorë nga familja mbretërore/ Meghan Markle injoron mbretëreshën

Meghan Markle dhe Princ Harryn morën vendimin për tu larguar nga familja mbretërore dhe për të qenë të pavarur financiarisht. Pas këtij lajmi mediat raportojnë se...

Showbizz 17:11 - 11 Janar, 2020

Të pavarur financiarisht/ Pas lajmit të bujshëm, Meghan Markle firmos kontratën me Disney

Pak ditë më parë Meghan Markle dhe Princ Harry dhanë lajmin se kanë hequr dorë nga statusi i tyre në familjen mbretërore duke u shprehur se...

Fashion 21:00 - 23 Nentor, 2019

Meghan Markle renditet e para në listën e personazheve më me stil/ Ja fotot që e vërtetojnë këtë

Duhet ta pranojmë që Meghan Markle ka tepër shije të vishet me stil. Kjo vlen të thuhet që nga periudha ku ka filluar të dalë me...

Showbizz 16:16 - 5 Nentor, 2019

FOTO-Shoqja e ngushtë e Meghan Markle ndez rrjetin/ Kritikohet ashpër për publikimin e fotos me bikini

Shoqja e ngushtë e Meghan Markle, Jessica Mulroney ka ndezur rrjetet sociale duke publikuar një foto ku shfaqej me bikini. Stilistja kanadeze ka publikuar një foto...

Showbizz 18:04 - 2 Nentor, 2019

“Pasiguritë, frikërat tona janë të njëjta”/ Meghan Markle flet për “mësimet” e jetës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka qenë nën shënjestrën e mediave të cilat e kanë kritikuar shpesh herë atë për thyerje të rregullave. Por Meghan ka...

Showbizz 18:59 - 1 Nentor, 2019

Nuk i intereson se çfarë shkruajnë mediat për të/ Meghan Markle e vendosur të thyejë rregullat

Si gjithnjë Meghan Markle është në krye të mediave përsa i përket jetës së saj si private ashtu edhe profesionale. Së fundi ajo është përballur me...

Showbizz 16:36 - 18 Tetor, 2019

Presioni i të qenit nënë/ Sulmet mediatike, Meghan Markle flet për herë të parë

Dukesha e Sussex, Meghan Markle edhe pse ka qënë një aktore, jo gjithmonë di t’i përballojë sulmet mediatike. Për herë të parë, Meghan do të flasë...

Showbizz 15:30 - 2 Tetor, 2019

I zhveshur duke bërtitur në mes të rrugës/ Nipi i Meghan Markle arrestohet nga policia

Thomas Dooley, nipi i Meghan Markle është arrestuar nga policia në Holliwood. Kanë qenë fqinjët ata që e kanë e kanë denoncuar për shkak se iu...

Showbizz 16:21 - 1 Tetor, 2019

Syri i keq ka kapur dhe Meghan Markle/ Nuk do ta besoni se çfarë bën ajo për tu mbrojtur nga të këqijat

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka udhëtuar drejt Afrikës së bashku me Harryn dhe vogëlushin Archie. Ajo u shafq e veshur tejet elegante si gjithnjë por...

Kryesore Show Biz 12:50 - 12 Shtator, 2019

Të gjitha marka të shtrenjta/ Meghan Markle publikon koleksionin e veshjeve për bamirësi

Vetëm pak orë para fillimit zyrtar të eventit të bamirësisë, një pjesë e veshjeve të Meghan Markle janë publikuar online. Meghan, do të paraqesë zyrtarisht koleksionin...

Kryesore Show Biz 16:54 - 3 Shtator, 2019

“Udhëtoj me avion privat për të mbrojtur familjen time”/ Princ Harry justifikohet për fluturimet luksoze

Duka e Sussex ka deklatuar ditën e sotme arsyen e 11 fluturimeve luksoze për 11 ditë. ?Harry është shprehur se është detyruar të bëjë këtë zgjedhje...

Kryesore Show Biz 15:25 - 27 Gusht, 2019

Çfarë po ndodh mes katërshes mbretërore?/ Princ William dhe Kate “përjashtojnë” Meghan dhe Harryn nga fondacioni mbretëror

Fondacioni i bamirësisë së Dukës dhe Dukeshës së Cambridge kanë hequr nga lista Harry dhe Meghan, duke zyrtarizuar “ndarjen” e tyre nga çifti. Dokumentat e publikuar...