Connect with Us

All posts tagged "meghan"

Showbizz 10:20 - 20 Nentor, 2019

“E masakruan për çmimet marramendëse”/ Meghan Markle zbulon të vërtetat në dokumentet e gjykatës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle duket se e ka marrë seriozisht gjyqin kundër mediave që kanë shpikur lajme për jetën e saj private. Në dokumentet e...

Showbizz 12:20 - 11 Nentor, 2019

FOTO-Çfarë po ndodh me Meghan Markle?/ Veprimet e “dyshimta” të dukeshës po i habisin të gjithë

Në mediat e huaja rozë, prej disa ditësh ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Meghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë. Kjo nisi...

Showbizz 11:20 - 5 Nentor, 2019

Prej 9 vitesh të martuar/ Bashkëshorti i Meghan Fox tregon sekretin e një martese afatgjatë

Aktorja seksi Megan Fox dhe partneri i saj Brian Austin Green njihen si një prej çifteve më të komentuar dhe më të dashur të Hollywood-it. Në...

Showbizz 10:53 - 1 Nentor, 2019

“Duken kaq të mjerueshëm”/ Intervista prekëse e Meghan Markle, zbulohet qëndrimi i Kate Middleton

Pak javë më parë, dukesha e Sussex Meghan Markle dha një intervistë ku tregonte se e kishte pasur shumë të vështirë të kujdesej për djalin e...

Showbizz 12:37 - 29 Tetor, 2019

“Po jeton në pallatet tona të shtrenjta, mos u anko”/ Gazetari i njohur i “hakërrehet” Meghan Markle

Moderatori britanik i emisionit të mëngjesit “Good Morning Britain”, Piers Morgan pothuajse gjithmonë është kundër veprimeve të dukeshës së Sussex, Meghan Markle. Së fundmi, deklaratat e...

Showbizz 11:29 - 21 Tetor, 2019

“Ato do të të shkatërrojnë jetën”/ Meghan Markle flet për herë të parë për martesën me Princ Harry

Dukesha e Sussex, Meghan Markle e ka përshkruar vitin e kaluar si një anëtare e familjes mbretërore, tepër të vështirë dhe tha se miqtë e saj...

Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Gusht, 2019

“Ato po e bëjnë botën më të mirë”/ Të famshmit i dalin në mbrojtje Meghan Markle dhe Princit Harry

Kritikat kundër Meghan Markle dhe Princ Harry po shtohen gjithmonë e më shumë dhe kjo po “revolton” të famshmit. Personazhet e njohur po i dalin në...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Gusht, 2019

Avion privat dhe pushime super luksoze/ Fansat zhgënjehen nga Meghan Markle dhe Princi Harry

Pak ditë më parë, dukesha e Sussex Meghan Markle, festoi 38-vjetorin e saj të lindjes dhe një javë më pas udhëtoi drejt vendit të saj të...

Kryesore Show Biz 10:43 - 17 Gusht, 2019

Meghan Markle del përsëri kundër të gjithëve/ Dukesha i ndalon këtë traditë familjes mbretërore

Meghan Markle, e njohur tashmë si dukesha e Sussex, nuk është hera e parë që del kundër rregullave të pallatit mbretëror dhe do që t’i dalë...

Kryesore Show Biz 21:05 - 8 Gusht, 2019

“Shembull për nënat e reja”/ Meghan Markle zbulon si e mban trupin në formë pas lindjes

Në muajin maj të këtij viti dukesha e Sussex Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Archie. Ndonëse...

Kryesore Show Biz 21:25 - 23 Korrik, 2019

“Ai nuk donte të martohej me Meghan”/ Zbulohen “sekretet” e Princit Harry, ja femra e tij ideale

Dukesha e Sussex dhe ish aktorja e Hollywood, Meghan Markle që pas martesës me princ Harryn ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Mediat britanike kanë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Korrik, 2019

“Unë e kam bërë atë dukeshën që është sot”/ Meghan Markle nuk e fton babain në pagëzimin e djalit, ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e djeshme në pallatin mbretëror u organizua eventi më i rëndësishëm për fëmijët e familjes mbretërore, ku Meghan dhe Harry pagëzuan djalin e tyre Archie...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Korrik, 2019

Princi Harry injoron sërish Meghan?/ Ja video që u bë virale në rrjetet sociale

Disa muaj më parë një video ku Princ Harry i fliste ashpër Meghan Markle bëri xhiron e rrjetit. Por edhe pse u tha që asgjë nuk...

Kryesore Show Biz 11:40 - 25 Qershor, 2019

3 milionë dollarë nga taksapaguesit britanikë/ Meghan Markle dhe Princi Harry e teprojnë me shpenzimet luksoze

Pasi u larguan nga pallati Kensington sepse u tha se kishte një përçarje mes William dhe Kate, Princi Harry dhe Meghan kanë shpenzuar 2.4 milion paund...

Kryesore Show Biz 11:53 - 22 Qershor, 2019

“Ajo i drejton të gjithë”/ Meghan Markle “eksperte” e thashethemeve dhe influencuese tek Princ Harry

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince William dhe Kate Middleton, autori biografik...