Connect with Us

All posts tagged "meme"

Kuriozitete 17:45 - 15 Tetor, 2019

Ju kujtohet djali i memeve të famshme?/ Sot duket shumë ndryshe

Të gjithë e mbani mend fytyrën e tij pasi është shfaqur me qindra herë në rrjetet sociale. Bad Luck Brian është djali që u bë i...

Kuriozitete 22:05 - 6 Shtator, 2019

Imazhet më virale në botë/ Zbuloni “meme-n” tuaj sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë kanë një meme të preferuar, por a e dini cila është ajo që ju përfaqëson më së miri? Zbuloni më poshtë memen tuaj, sipas...

Kuriozitete 15:10 - 29 Prill, 2019

“Meme më e përdorur në botë”/Si duket tani djali i cili u bë i famshëm nga fytyra e tij?

Djali në foto i njohur në të gjithë botën si “Bad Luck Brian”ose Brian-i pa fat është një nga memet më të njohura në internet.Në një...

Life Style 11:05 - 30 Dhjetor, 2018

Viti 2018, një vit meme-sh! 10 rastet kur meme-t bënë xhiron e internetit

2018-a zgjati sa një dekadë dhe në të tilla raste, është e thjeshtë të harrosh ç’ka ndodhur. Përgjatë këtyre ditëve, do të vini re shkrime të...

Kuriozitete 22:10 - 17 Shkurt, 2018

Foto/ ‘Kim me muskuj’ është gjëja më për të qeshur që do shikoni në internet

Nuk është memeja e parë që bëhet për Kardashianet, dhe nuk do jetë as e fundit me shumë gjasa. Por ‘Gym Kardashian’ është një nga gjërat...

Kuriozitete 22:40 - 14 Shtator, 2017

Foto/ Prerjet e flokëve që u bënë virale online

Në internet gjejmë shumë foto qesharake që ndryshe quhen meme për sa i përket prerjeve të flokëve.  Këto prerje qesharake dështojnë nga më të çuditshëm ndonjëherë...