Connect with Us

All posts tagged "mendim"

Showbizz 17:47 - 10 Shkurt, 2020

Largimi nga Shqipëria?/ Çfarë mendon Grida Duma

Ish deputetja e PD , Grida Duma ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin e Rudinës ku ka zbuluar shumë detaje që më parë...

Life Style 21:10 - 9 Nentor, 2019

7 mënyra si të ndaloni së menduari gjërat që ju torturojnë

Të menduarit është kur ju keni një ide specifike në mendjen tuaj dhe vazhdimisht mendoni për të për një periudhë të gjatë kohe. Arrihet në një...

Kuriozitete 13:05 - 8 Nentor, 2019

Ju nxjerrin nga jeta e tyre pa u menduar dy herë/ Zbuloni 4 shenjat e horoskopit që nuk “dinë” të falin

Ndërsa falja është hyjnore, sipas disa filozofëve, ka dhe nga ata që janë të aftë për të , por ka edhe disa njerëz që nuk munden,...

Kryesore Show Biz 12:53 - 19 Prill, 2019

“Të bëhesha nënë ishte mendimi më i largët”/Aktorja e njohur rrëfen periudhën e saj të errët

Eva Mendes, e cilësuar si një nga aktoret më të bukura të kinematografisë amerikane, në një intervistë së fundmi ka treguar se nuk donte të bëhej...

Kryesore Show Biz 14:25 - 15 Prill, 2019

“Nuk më pëlqeu e ktheva”/Këngëtari i njohur e thotë troç mendimin për kolegun e tij

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Dani ka folur sot në emisionin e mëngjesit për një projekt të ri muzikor të punuar nga kantautori Irkenc Hyka....

Kuriozitete 11:45 - 22 Mars, 2019

Sipas shenjës së horoskopit/Çfarë mendojnë të tjerët për ty?

Dashi I lini njerëzit të besojnë se jeni të aftë për të përballuar gjithçka. Të tjerët mendojnë se e keni përherë përgjigjen gati dhe se nuk...

Kuriozitete 13:05 - 6 Shkurt, 2019

Ja mendimi i parë që ju vjen në mëngjes sipas shenjës së horoskopit

Secili nga ne kur zgjohet në mëngjes ka një mendim të parë që i vjen në mendje. Ky mendim është i influencuar nga karakteristikat e shenjës...

Kryesore Show Biz 10:25 - 3 Dhjetor, 2018

Jul Deda flet për Gent Zenelajn: Ai mendon për mua njësoj siç mendon edhe për veten

Julian Deda dhe Gentian Zenelaj prej vitesh nuk flasin me njëri-tjetrin. Pak muaj më parë në “Thumb”  Gent Zenelaj tregoi se cila ishte arsyeja e vërtetë...

Femra 17:00 - 29 Maj, 2015

Bionde apo brune? 9 gjërat që meshkujt mendojnë për flokët e tu

  Duket se meshkujt nuk i preferojnë aq shumë biondet, referuar një studimi të fundit nga kompania e produkteve kozmetike “Garnier”. Po çfarë preferojnë ata në...

Life Style 18:00 - 22 Prill, 2015

Çfarë mendon ai për takat e tua?

Një femër e vërtetë nuk mund të bëjë pa këpucët me taka, të konsideruara si një simbol i vërtetë i elegancës, sensualitetit dhe feminilitetit. Sigurisht, këpucët...

Femra 18:00 - 25 Shkurt, 2015

Meshkujt dhe femrat janë më të ngjashëm nga sa mendojmë

Meshkujt drejtohen vetëm nga fantazitë seksuale, janë tifozë të mëdhenj të sportit dhe rrallë i ndajnë me të tjerët ndjenjat e tyre. Nga ana tjetër, femrat...