Connect with Us

All posts tagged "mendje"

Showbizz 13:05 - 19 Nentor, 2019

“Ëngjëlli im mbrojtës përherë në mendjen dhe zemrën time”/Pësoi humbjen e madhe,Big Mama i rikthehet punës

Këngëtarja shqiptare , Big Mama pak ditë më parë dha lajmin e trishtë përmes një njoftimi në Instagram, se i ati i saj kishte ndërruar jetë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 1 Qershor, 2019

“Puthma mendjen, jo trupin”/ Beatrix Ramosaj “nxeh” Instagramin me foton seksi

Ajo nuk është shumë aktive në muzikë por Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston çdo ditë foto nga përditshmëria apo setet e...

Kryesore Show Biz 14:00 - 29 Prill, 2019

“Më ngeli mendja tek…”/Kejsi bën dedikimin e veçantë për Stresin

Reperi Stresi, është vënë në prangat e policisë më 17 tetor të vitit të kaluar pasi akuzohet se është pjesë e një grupi kriminal në Tiranë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 12 Prill, 2019

Foto/Ish banorja e BB i “heq” mendjen edhe vajzave:”Do e lë burrin për ty”

Ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jace,  është tepër aktive në profilin e saj në Instagram dhe pozat seksi marrim gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm...

muaj i zjarrte horoskop
Kuriozitete 14:25 - 9 Prill, 2019

Zbulohen më në fund/Cilat janë 3 shenjat që nuk e kanë mendjen për lidhje serioze

Bricjapi Ata të Bricjapit nuk kanë as frikë as turp kur flasin për seksin. Bricjapi është një shenjë e rrezikshme e zodiakut në shtrat dhe për...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Prill, 2019

“Desha të të ftoja në emision por…”/Ermal Mamaqi ndërron mëndje pasi pa këto pamje

Ledri Vula ka publikuar disa video në Instagram, ku shfaqet në super formë dhe sigurisht duke u stërvitur. Ledri prej kohësh merret me boks, dhe tashmë...

fantazite e grave
Femra 23:00 - 27 Mars, 2019

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në...

shenja qe nuk jane ashtu si duken
Kuriozitete 14:40 - 11 Mars, 2019

Shenjat e horoskopit që mund t’ju “lexojnë” mendjen

Peshqit Njerëzit me intuitë janë më kreativë dhe Peshqit janë një prej shenjave më krijuese të zodiakut. Ata thjesht ndjekin intuitën pa e ditur pse dhe...

Kryesore Show Biz 21:00 - 10 Nentor, 2018

Çfarë? Rita Ora i ka thënë mirupafshim seksit sepse e ka mendjen diku tjetër

Rita Ora shkëlqeu mbrëmjen e djeshme në sfilatën e “Victoria’s Secret” kur performoi këngën e saj “Let You Love Me”. Pak minuta pas performancës, këngëtarja shqiptare...

Femra 22:30 - 17 Janar, 2017

Gjimnastika që stërvit mendjen

Edhe Anjshtanji e kishte gabim kur mendonte se “diferenca mes gjeniut dhe budallait qëndron në faktin se gjeniu ka limitet e veta”. Kështu thoshte gjithmonë Albert....

Showbizz 10:00 - 8 Janar, 2017

Ja kush ja ka marrë mendjen Justin Bieber

Linjat e saj bombastike, të rrumbullakosura sic duhet duket se e kanë cmendur edhe Justin Bieber. 23 vjecarja Changel Jeffries ka treguar trupin e saj perfekt...

Life Style 21:00 - 26 Korrik, 2015

Brenda në mendjen e një hajduti

Një gazetar BBC-së ka kaluar një ditë të tërë si mi shtëpie, duke provuar të veprojë dhe të shohë realitetin nga perspektiva e miut. Ja se...

Femra 20:00 - 28 Maj, 2015

Shenjat që keni ende në mendje ish-in tuaj

  Po thoni të vërtetën kur thoni: E kam harruar? Mbas ndarjes është e vështirë që ta harroni dikë vetëm sepse të tjerët ju thonë vazhdimisht...