Connect with Us

All posts tagged "merve"

Life Style 10:16 - 11 Shtator, 2019

Kerem mëson vendndodhjen e Merves/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Serhan habitet kur Pelin tregon se Edipin e vrau Arzu. Ai është i vetmi që nuk e dinte këtë fakt ndërsa të tjerët qëndrojnë të heshtur....

Life Style 10:09 - 22 Gusht, 2019

Kerimi i kërkon Merves të tërheqë denoncimin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Kerim shkon në shtëpinë e Merves dhe i kërkon të tërheqë denoncimin kundër qenve të tij. Merve i vë kusht Kerimit të largohet nga Sarmashëku nëse...

Life Style 10:06 - 9 Gusht, 2019

Zbulohet e shkuara e errët e Merves/ Ja çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”

Merve takohet me mamanë e Serhanit dhe ajo e këshillon të rikthehet e fortë siç ka qenë më parë. Serhan i thotë Merves se nuk është...

Life Style 09:46 - 22 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja kërcënon Merven me prova, ja ç’do ndodhë sot

Oja mbetet e vetme në makinë por arrin të shpëtojë. Ajo pret rripin e sigurimit dhe merr celularin ku ka regjistruar bisedën me Merven. Merven e...

Life Style 10:12 - 18 Korrik, 2019

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson...

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Life Style 10:12 - 4 Korrik, 2019

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Merve takon në burg vëllain e saj Rëzain dhe i tregon që Serhani e la. Ajo i kërkon çelësat e shtëpisë dhe i tregon që ka...

Kryesore Show Biz 11:25 - 3 Qershor, 2019

Larg luksit/ “Merve” nuk është aspak siç e njihni në serial, ja jeta e saj e vërtetë

36 vjeçarja, Aslihan Gurbuz u bë e njohur në Shqipëri me rolin e “Merves”, në serialin “Vrasje te vogla” ku  ajo luan rolin e një gruaje...

Life Style 20:35 - 9 Maj, 2019

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Burxhu i kërkon llogari Mehmetit dhe dyshon se ai e tradhton. Mehmet i tregon se ndodhej në shtëpinë e Arzus për të kaluar kohë me fëmijët....

Life Style 14:44 - 8 Maj, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Merve braktis Serhanin, Oja e vendosur për ta shpëtuar nga burgu

Nihal telefonon Merven për t’i thënë se Pelin i ka kërkuar që t’i shesë Burxhusë një shtëpi në lagjen e tyre. Nihal vendos të mbajë anën...