Connect with Us

All posts tagged "mesazh"

Showbizz 11:27 - 7 Dhjetor, 2019

“Kur shqiponjat bëhen bashkë, çajnë qiellin”/ Angela Martini largohet nga Shqipëria me besim të plotë

Prej disa ditësh modelja me famë botërore Angela Martini ka qenë në Shqipëri dhe ka parë nga afër situatën në të cilën është gjendur vendi pas...

Showbizz 11:44 - 6 Dhjetor, 2019

“Dua t’i them ik e mos u kthe më”/ Albana Osmani jep mesazhin e rëndësishëm

Moderatorja e njohur e ekranit, Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura për publikun. Pas gjendjes së jashtëzakonshme në të cilën gjendet Shqipëria dhe...

Showbizz 11:45 - 3 Dhjetor, 2019

“Asgjë nuk ka rëndësi më shumë se jeta”/ Evi Reçi jep mesazhin prekës

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka nisur me emisionin e saj edhe pse në momentet e saj më të vështira. Ajo humbi njerëzit e saj më...

Showbizz 14:08 - 1 Dhjetor, 2019

“Kemi në dorë vetëm dashurinë”/ Ardit Gjebrea përlotet në emision, jep mesazhin prekës

Ditën e sotme, producenti Ardit Gjebrea ka nisur me emisionin e tij “E diela shqiptare”. Pas tërmetit të disa ditëve më parë që goditi shqiptarët, Arditi...

Showbizz 18:00 - 30 Nentor, 2019

“Të ecësh përpara kur nuk ke fuqi”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi, ashtu si dhe shumë personazhe të tjerë të njohur ka dhënë përkrahjen e tij dhe ngushëllimet për të gjithë familjet që...

Showbizz 13:56 - 30 Nentor, 2019

“Mos jetofshi më humbje të tilla”/ Aktori turk jep mesazhin prekës për shqiptarët

Aktori shumë i njohur Tolgahan Sayisman ka treguar dhe një herë solidaritetin e tioj me situatën e rëndë në të cilën ndodhet Shqipëria. Me anë të...

Showbizz 11:57 - 28 Nentor, 2019

“Dita e flamurit e gjeti Atdheun në ditë zie”/ Julian Deda prek me mesazhin e tij

Aktori i njohur shqiptar Julian Deda, ka bërë një postim mjaft prekës në rrjetet sociale. Fatkeqësia që u ndodhi shqiptarëve ka sensibilizuar çdo njeri dhe çdokush...

Showbizz 11:19 - 28 Nentor, 2019

“Nuk ka kufi që ndan këto rrënjë gjaku”/ Rezarta Shkurta jep mesazhin prekës

Rezarta Shkurta ka shprehur trishtimin për fatkeqësinë natyrore që preku shqiptarët. Gjithashtu ajo ka përcjellë mesazhin që nuk ka asnjë kufi që i ndan shqiptarët. Nëpërmjet...

Showbizz 16:09 - 26 Nentor, 2019

“E prekur shumë”/ Aurela Gaçe përcjell mesazhin e fortë dhe ngushëllon shqiptarët

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është një nga personazhet e famshme që ka shprehur ngushëllimet e saj për të gjitha familjet që u prekën nga tërmeti...

Showbizz 22:27 - 23 Nentor, 2019

Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat:”Femra është qenia më e fuqishme”

Moderatorja Luana Vjollca është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan” ku përballë pyetjeve të drejtuara nga bashkëpunëtori i këngës “Sonte”, Ramadan Krasniqi ka...

Kuriozitete 15:05 - 17 Nentor, 2019

Zgjidhni një kartë për të marrë një mesazh të veçantë në lidhje me jetën tuaj të dashurisë

1. Çelësi: Eshtë përgjigjja për gjithçka që duam dhe ku duam të shkojmë. Ajo përfaqëson problemet e zgjidhura dhe zgjedhjen e duhur për të bërë. Në dashuri,...

Showbizz 22:05 - 13 Nentor, 2019

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë...

Showbizz 18:51 - 12 Nentor, 2019

FOTO-“Do të habitesh sa larg mund të çoj”/ Aktorja e famshme jep mesazhin e fortë për gratë

Aktorja e famshme e telenovelave Maite Perroni është një nga personazhet më të dashur dhe të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit...

Showbizz 13:20 - 12 Nentor, 2019

FOTO- Demi Rose nuk di të ndalet/ Jep mesazhin e rëndësishëm, por ja çfarë i tërheq vëmendjen fansave

Modelja seksi Demi Rose, tashmë njihet për fotot e saj tepër ekstravangante ku shfaq format bombastike me të cilat ka lënë pa “gjumë” fansat e saj....

Kuriozitete 13:06 - 10 Nentor, 2019

Zgjidhni një figurë dhe merrni një mesazh që do t’jua bëjë ditën tuaj më të mirë

Ju mund të mos doni të hapni veten para dikujt për të shmangur ekspozimin e vetes, ose mbase nuk keni njeri me të cilin të bisedoni...