Connect with Us

All posts tagged "mesazhe"

Kuriozitete 12:08 - 13 Prill, 2020

Mesazhe shpresëdhënëse/ Statuja e Krishtit në Brazil ndriçohet me imazhet e mjekëve që po luftojnë Coronavirusin

Statuja e Krishtit Shpëtimtar në Brazil është ndriçuar mbrëmjen e kaluar nga imazhe të bluzave të bardha që po përballen me Coronavirusin në vijën e parë....

Showbizz 11:40 - 10 Nentor, 2019

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Pak kohë më parë, në mediat rozë, u shtuan zërat se moderatorja shqiptare Einxhel Shkira simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas....

Showbizz 12:53 - 7 Nentor, 2019

“Je bërë si psikopate, e fiksuar”/ Mbesa e Luana Vjollcës ka kritika për moderatoren, dalin mesazhet

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë tepër e angazhuar së fundi me projektet e saj. Pas publikimit të shumë këngëve, Luana duhet të kujdeset dhe për programin...

Kryesore Show Biz 12:40 - 21 Shtator, 2019

“Po pres ujin të lahem”/ Olti Curri publikon mesazhet, ja çfarë i shkruan këngëtarja shqiptare

Prej disa ditësh qytetarët e Tiranës janë pa ujë ,për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në...

Kryesore Show Biz 22:22 - 3 Qershor, 2019

“Dua burrë shqiptar”/ Meshkujt “mbysin” me mesazhe modelen e njohur

Modelja shumë e njohur në SHBA Lorena Haliti ka bërë një deklaratë që ka shkaktuar shumë komente. E ftuar tek “E Diell”, ajo tha se donte...

Kryesore Show Biz 12:40 - 29 Maj, 2019

“Djemtë e rinj më shkruajnë me mesazhe”/ 51 vjeçarja tregon se si e mban trupin në formë

“Bashkëshorti im është krenar dhe e ka përballuar mirë gjithë vëmendjen e meshkujve që unë marr në Instagram, djemtë më shkruajnë shpesh në mesazhe”. Kështu shprehet...

Showbizz 14:48 - 2 Maj, 2019

Prezanton vetëm me xhaketë/ Moderatori tregon për mesazhet ‘hot’

Aldo Sulollari është një nga moderatorët i cili u bë i njohur për shkak se prezantonte vetëm me një xhaketë. Spikeri i lajmeve të Zjarr Tv...

Kryesore Show Biz 14:10 - 24 Prill, 2019

“Do të të vras nëse më braktis”/Gruaja fiksohet pas të panjohurit dhe e kërcënon me 159 mijë mesazhe

“Do bëja sushi me veshkat e tua dhe si shkopinj do përdorja kockat e tua… Oh çfarë do të bëja me gjakun tënd! Do bëja banjo...

Kryesore Show Biz 21:15 - 12 Prill, 2019

“Më kërkojnë treshe”/Modelja seksi rrëfehet për mesazhet erotike

Modelja britanike Demi Rose është tashme e famshme për format e saj bombastike dhe për këto forma është shumë e kërkuar jo vetëm në industrinë e...

Life Style 15:25 - 4 Mars, 2019

Kjo është “hilja” që do ju lejojë t’i lexoni mesazhet në WhatsApp “fshehurazi”, pa e kuptuar dërguesi

Nëse nuk doni t’i ktheni dikujt përgjigje në Whatsapp, por në të njëjtën kohë jeni kuriozë për të parë se çfarë u ka shkruar, ka një...

Kryesore Show Biz 12:25 - 24 Shkurt, 2019

“Na e shpifën!” Seldi tregon mesazhet që ka marrë pas ndarjes nga Mimoza Shkodra

Pavarësisht se janë ftuar nëpër intervista dhe kanë folur për ndarjen e tyre, historia e Seldit dhe Mimoza Shkodrës vazhdot të mbetet ndër më të përfolurat....

Kryesore Show Biz 20:15 - 23 Shkurt, 2019

Dalin mesazhet e bujshme/ Ja çfarë i tha Khloe Kardashian dashnores së burrit pasi zbuloi tradhtinë

Kardashianët janë vënë sërish në qendër të vëmendjes pas skandali të bujshëm kur Jordyn Woods, shoqja e ngushtë e më të voglës së motrave Kardashian Kylie...

Life Style 16:25 - 30 Janar, 2019

Mesazhet që keni fshirë nga WhatsApp-i mund të kthehen dhe mjafton të bësh këtë gjë!

Rreth dy vite më parë, në 2017-n, WhatsApp-i i dha mundësinë të gjithë përdoruesve të aplikacionit që të fshinin mesazhet. Pavarësisht se ia dërgove dikujt gabimisht...

Kryesore Show Biz 13:40 - 29 Janar, 2019

E mohuan lidhjen, publikohen mesazhet private të Beatrixit me reperin shqiptar

Këtë verë që lamë pas u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj kishte nisur një romancë të re me reperin shqiptar që jeton në Londër, Escobars....

endrra me te aferm te vdekur
Kuriozitete 22:00 - 26 Janar, 2019

Çfarë kuptimesh ka ëndërrimi i të afërmve të vdekur

Falja Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të kuptojmë në lidhje me të afrërmit tanë të vdekur, tashmë është fakti se falja është çelësi...