Connect with Us

All posts tagged "meshkuj"

Kuriozitete 12:58 - 26 Prill, 2020

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të...

Showbizz 16:22 - 22 Shkurt, 2020

Juristja seksi që ngacmon imagjinatën e meshkujve/ “Ja si e mbaj pas vetes atë që dashuroj”

Redona Koçi është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale falë fizikut të saj perfekt si dhe pozave shumë provokuese. Gjatë intervistave të shumta...

Showbizz 17:52 - 18 Shkurt, 2020

“Nuk i duroj dot femrat që shkelen”/ Roza Lati sulmon dembelet

Moderatorja Roza Lati është një nga vajzat më pa komplekse të shoëbizit. Gjatë një interviste në emisionin Ftesë në 5, ka folur për shumë tema ndër...

Life Style 16:10 - 10 Shkurt, 2020

Dëgjuat!/ Gratë nuk i rezistojnë dot burrat që gatuajnë dhe pastrojnë

Nëse një burrë dëshiron të bëhet tërheqës mjafton të përgatis ushqim ose të pastrojë. Shkencëtarët kanë zbuluar se burrat që janë të përfshirë në punët shtëpiake...

Kuriozitete 14:33 - 22 Janar, 2020

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat...

Life Style 14:42 - 15 Dhjetor, 2019

E thotë studimi: Meshkujt e falin tradhtinë

Burrat kanë më shumë gjasa sesa gratë të besojnë se ekzistojnë situata të caktuara në të cilat tradhtia ndaj partnerit tuaj është i pranueshëm, ka zbuluar...

Kuriozitete 14:20 - 19 Nentor, 2019

Thyen tabutë në gjithë botën/ Zbuloni meshkujt e famshëm që lyejnë thonjtë dhe nuk e kanë aspak problem

Thonj me ngjyra nga më e rënda tek më të lehtat. Duket se edhe meshkujt e famshëm janë fiksuar me lyerjen e thonjve dhe të duken...

Kuriozitete 12:53 - 18 Nentor, 2019

“Eshtë shumë e mundimshme”/ Zbulohen arsyet pse meshkujt largohen nga femrat e bukura

Kemi parë shpesh që në lidhjet mes një mashkulli dhe një femre e cila konsiderohet e bukur, gjërat mos shkojnë në rregull dhe përfundojnë në ndarje....

Showbizz 10:20 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Tashmë janë meshkujt më seksi në botë/ Ja ndryshimi drastik i të famshmëve të Hollywood

Meshkujt më seksi në botë, si Dwayne Johnson dhe Jason Momoa, mesa duket nuk kanë qenë kaq tërheqës sa tani dhe të dëshiruar nga femrat. Më...

Kuriozitete 12:53 - 30 Tetor, 2019

Trendi që do të “pushtojë” botën/ Jo vetëm meshkujt, femrat nuk do të depilojnë më mustaqet

Fushata e meshkujve e cila ka filluar gjithnjë në nëntor e cila quhet “No shave November” dhe do të thotë që mos ë depilohen ose mos...

Showbizz 11:51 - 29 Tetor, 2019

“Marrëdhënie intime me 15 meshkuj për dy orë”/Modelja që po bën namin, fotot bombastike të Chloe Khan

Modelja seksi e Playboy njihet shumë në Britani për shkak të bëmave të saj por sigurisht edhe të formave bombastike. Ajo është arrestuar 140 herë, ka...

Kuriozitete 18:43 - 25 Tetor, 2019

E thonë studimet: Meshkujt me mjekër jo vetëm që janë më trendi, por edhe më të dëshiruar nga femrat

Në të shkuarën nëse shihnim një mashkull kishim mendimin më të keq për të. Në shihnin dikë me mjekër menjëherë iu vinte në mendje që personi...

Showbizz 14:23 - 11 Tetor, 2019

“Meshkujt nuk dinë se çfarë kërkojnë”/ Nga jetesa në Dubai tek takimi me futbollistë, rrëfehet Nikita Preka

Vitin e kaluar, në Kinë u zhvillua eventi më i rëndësishëm në botën e spektakleve “Miss World 2018”, ku Shqipëria u përfaqësua nga bukuroshja Nikita Preka,...

Kryesore Show Biz 13:23 - 9 Shtator, 2019

“I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini”/ Rita Ora zbulon detaje për marrëdhëniet e saj me femrat dhe meshkujt

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka folur për seksualitetin e saj në një intervistë për Mailonline. 28 vjeçarja ka treguar se kur vjen puna për...

Life Style 21:32 - 6 Shtator, 2019

Studimi që “habiti” meshkujt/ Konsumoni kërpudha për të luftuar kancerin e prostatës

Studimi më i fundit i shkencëtarëve japonezë i ka habitur meshkujt në mbarë botën rreth sëmundjes së kancerit të prostatës i cili renditet si kanceri i...