Connect with Us

All posts tagged "meshkujt"

Showbizz 14:04 - 27 Tetor, 2019

“Një nga meshkujt më të bukur në botë”/ Zbuloni 10 fakte interesante rreth Antonio Banderas

1-Emri i plotë i Antonio Banderas është Jose Antonio Dominguez Banderas. Ai shkurtoi emrin e tij kur filloi të aktroje. 2-Në rininë e tij Banderas, aspironte...

Life Style 14:36 - 9 Shtator, 2019

Përse meshkujt nuk duan të përdorin prezervativ?/ Këto janë 4 justifikimet më të zakoshme

Meshkujt përdorin shumë justifikime për të mos përdorur prezervativ kur kryejnë marrëdhënie seksuale. Sa më shumë që ju pëlqen ai person, nëse ai përdor një nga...

Kryesore Show Biz 20:54 - 21 Maj, 2019

“Ndjeja turp kur tundoja meshkujt”/ Aktorja e famshme “sakrifikon” bukurinë

Jessica Alba është një nga aktoret më të bukura amerikane. Faktin e të qënit e bukur aktorja tregon se e ka vuajtur shumë. Gjatë një interviste...

Kryesore Show Biz 18:04 - 13 Maj, 2019

“Meshkujt duan vetëm të mbarojnë punë me mua”/ Modelja e njohur bën rrëfimin e pazakontë

Modelja e njohur Jenna Thompson ka bërë një deklaratë që i ka habitur të gjithë ndjekësit. Ajo ka treguar arsyen se pse është ende singëll. Pas...

Life Style 19:08 - 6 Maj, 2019

E thonë studiuesit/ Meshkujt e gjatë më të prekshëm nga kanceri i prostatës

Një studim i kryer nga dr. Aurora Perez-Cornago, nga Universiteti i Oksfordit, tregon se: “Gjetja e një rreziku të lartë tek meshkujt e gjatë mund të...

Life Style 19:45 - 25 Nentor, 2018

Meshkujt që tradhtojnë vuajnë ‘frakturën e penisit’! Me siguri nuk i dini këto 10 zbulime ‘interesante’ rreth seksit

A e dinit se një në pesë gra preferojnë Facebook-un më shumë se seksin dhe se 25% e personave përgjigjen në telefon duke kryer marrëdhënie seksuale,...

Kuriozitete 00:30 - 16 Shkurt, 2018

Djema nëse vajza që keni në krahë ka këto cilësi mos e lini t’iu ikë nga duart

Së fundmi shkencëtarët kanë dalë në disa rezultate të cilat na tregojnë saktësisht imazhin e një femre e cila është tipike për “shtëpi”. Sipas tyre nëse...

Kuriozitete 00:15 - 16 Shkurt, 2018

Si ta bësh një mashkull për vete me 7 lëvizje qesharake

Luaj me flokët: është një taktikë shumë e vjetër, por rezultative. Ke flokë të gjatë dhe të bukur? Atëherë nuk e kuptojmë pse vazhdon t’i flasësh ndërkohë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 9 Shkurt, 2018

Gratë janë më të lumtura single se sa në një lidhje sepse…

Gratë janë më të lumtura të vetëm se burrat, sepse të qenit në një marrëdhënie është punë më e vështirë për gratë, sugjerojnë kërkimet më të...

Kuriozitete 02:00 - 6 Shkurt, 2018

12 mendimet që tregojnë se jeni gati për të bashkëjetuar

Jeni në një lidhje prej pak kohësh? Atëherë me siguri po mendoni për bashkëjetesën. Ka disa gjëra që duhet të kaloni para se të merrni këtë...

Femra 22:40 - 31 Janar, 2018

Tipari i femrave që i tërheq meshkujt më shumë se të tjerat

Pamja e jashtme është konsideruar gjithmonë si një ndër faktorët që mund të bëjë për vete meshkujt. Por ka një cilësi që i tërheq ata më...

Kuriozitete 00:00 - 25 Janar, 2018

Vajza kujdes!! /Ja gjërat që urrejnë meshkujt gjatë puthjes

Meshkujt, pavarësisht se mund të tregohen të kujdesshëm, kanë pakënaqësitë e tyre kur diçka nuk shkon mirë. Ka disa gjëra të cilat i bezdisin meshkujt, por...

Kuriozitete 17:10 - 20 Janar, 2018

Partneri juaj shikon femra të tjera ndërkohë që është me ju?

Të gjitha vajzave ju ka ndodhur të paktën një herë në jetën e tyre që të jenë së bashku me partnerin dhe ai të shikojë femrat...

Femra 16:45 - 1 Janar, 2018

Sekretet për t’i njohur meshkujt në pëllëmbë të dorës

Sa keqkuptime krijohen që femrat dhe meshkujt nuk kuptohen? Ja 13 sekrtet që duhet të njohim dhe ti kuptojmë. A e dini pse nuk shkojmë dakort...

Kuriozitete 16:00 - 1 Janar, 2018

Mesazhet që do ta largojnë mashkullin nga ju

Të gjithë ne pëlqejmë të dërgojmë mesazhe të shkurta e të shpejta! Mesazhet e shkurtra mund të tregojnë dashurinë tonë të pavdekshme. Ato mund të përmbajnë...