Connect with Us

All posts tagged "miliardere"

Showbizz 12:33 - 26 Prill, 2020

FOTOT-Kylie Jenner “pendohet” dhe nuk del më pa grim/ Miliarderja shfaqet me maskë dhe shumë sensuale

Kylie Jenner është kthyer në qendër të vëmendjes pasi pak ditë më parë u shfaq në rrugë e zbathur dhe pa grim. Fotot bënë xhiron në...

Showbizz 11:37 - 21 Prill, 2020

FOTOT-Me këmbët zbathur në rrugë dhe e pakrehur/ Kylie Jenner kapet mat, zhgënjen me pamjen e saj

Miliarderja me 170 milionë ndjekës dhe e përfolur shumë në media për pasurinë dhe pamjen e saj, Kylie Jenner ka zhgënjyer të gjithë fansat e saj...

Kuriozitete 13:20 - 8 Prill, 2020

Forbes rendit listën e miliarderëve më të rinj në botë/ 3 emrat që arritën të krijojnë vetë pasurinë e tyre

Forbes ka renditur të gjithë emrat e miliarderëve më të rinj në botë që i përkasin një grupmoshe nën 30 vjec. Pavarësisht se tregjet globale po...

Showbizz 11:32 - 4 Prill, 2020

FOTOT- Kylie Jenner ndez fantazinë e ndjekësve/ Poza të nxehta dhe forma bombastike

Teksa ndodhet në karantinë, miliarderja Kylie Jenner nuk harro të jetë aktive me foto seksi në rrjetet sociale. Kylie numëron 168 milionë ndjekës të cilët përcjellin...

Showbizz 15:49 - 4 Mars, 2020

Kylie “ndez” rrjetin me fotot seksi/ Fansat kapin detajin e çuditshëm në trupin e saj

Prej ditësh Kylie Jenner po shijon pushimet e saj në Bahamas, nga ku nuk kanë munguar as fotot seksi të miliarderes. Së bashku me motrën e...

Showbizz 13:11 - 2 Mars, 2020

Superbomba amerikane ndez rrjetin/ Fotot e fundit të Kylie Jenner do t’iu lënë pa mend

Kylie Jenner padyshim se është një nga femrat më seksi dhe më të ndjekura nëpër rrjetet sociale në të gjithë botën. Kylie është bërë e njohur...

Showbizz 14:11 - 24 Shkurt, 2020

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse...

Fashion 14:06 - 17 Shkurt, 2020

FOTOT- Kylie Jenner çmend vajzat/ Dollapi i saj i çantave është gjithçka që keni ëndërruar

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është kthyer në një frymëzim për shumë vajza të reja që ndjekin jo vetëm imazhin e saj por...

Showbizz 15:26 - 10 Shkurt, 2020

5 miliarderët më të famshëm në botë/ Pasuritë marramendëse të yjeve të Holliwoodit

Shumë personazhe të Holliwood janë jashtëzakonisht shumë të pasur por miliarderët numërohen me gishtat e dorës. Të paktë janë ata që e kanë krijuar pasurinë e...

Showbizz 12:28 - 5 Shkurt, 2020

“Pushtuesja” seksi e Instagramit dhe biznesit/ Kylie Jenner në 60 foto që do t’iu lënë pa fjalë

Ajo është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të showbizit. Kylie Jenner mund të quhet ndryshe dhe pushtuesja e Instagramit pasi është femra më e...

Showbizz 18:52 - 1 Shkurt, 2020

“Jeta ime ndryshoi përgjithmonë”/ Kylie Jenner feston dy vjetorin e lindjes së Stormit

Sot është një ditë shumë e veçantë për miliarderen Kylie Jenner. E vogla e saj Stormi mbush plot dy vjeç dhe Kylie është shumë e lumtur....

Showbizz 15:47 - 28 Dhjetor, 2019

“Çmendet” Kylie Jenner/ 12 mijë dollarë për një arush

Miliarderja Kylie Jenner i ka befasuar të gjithë ndejkësit  e saj. ajo njihet për jetën luksoze dhe për faktin se shpenzon një pasuri të tërë për...

Showbizz 13:37 - 8 Dhjetor, 2019

“Do të jetë madhështore”/ Kylie Jenner zbulon detaje për festën e ditëlindjes së Stormit

Kylie Jenner ka treguar se tashmë ka nisur përgatitjet për festën e vajzës së saj Stormi. Miliarderja ka zbuluar se kjo do të jetë një festë...

Fashion 14:52 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit të huaj. Jenner ka vendosur të...

Showbizz 16:46 - 24 Nentor, 2019

Kylie Jenner shiti gjysmën e kozmetikës për 600 milionë dollarë/ Çfarë po ndodh me miliarderen?

Javën e kaluar Kylie Jenner shiti 51 përqind të aksioneve të kozmetikës Kylie, kompanisë gjigante të bukurisë Coty. Teksa ajo ka mbetur me 49 përqind, kompania...