Connect with Us

All posts tagged "miliona dollare"

Showbizz 12:09 - 25 Prill, 2020

Çmendet Kylie Jenner/ Blen shtëpinë miliona dollarëshe në këtë kohë pandemie

Miliarderja e njohur Kylie Jenner duket se nuk është prekur aspak nga kriza ekonomike që po shkakton Koronavirus. Në këtë kohë pandemie, Kylie ka vendosur të...

david dhe victoria bekham
Showbizz 13:08 - 1 Prill, 2020

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24...

Showbizz 14:00 - 12 Dhjetor, 2019

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të...

Kryesore Show Biz 14:00 - 21 Shkurt, 2018

Lë 11.000 dollarë bakshish dhe shpenzon 100 mijë në një natë!

Teksa shikon një faturë me mbi 100 mijë dollarë shpenzime, mund të të duket një çmenduri. Por kjo ndodh dhe nuk janë blerë veshje apo gjëra...

Kuriozitete 23:50 - 25 Nentor, 2017

Harta e Disneyland është shitur në ankand për 708 mijë dollarë

Gjithkush e di se çdo objekt nga Disney apo në lidhje me Disneyn do të shitet për shumë para. E pra, kjo hartë nuk bën përjashtim....

Kuriozitete 23:10 - 18 Shtator, 2017

Mikro-shtëpitë janë trendi i momentit?

Së pari, kishte mikro-apartamente, njësi shumëfamilëse të përcaktuara nga Instituti i Tokës Urbane, si 400 metra katrore ose më pak (në varësi të tregut), me kuzhina...

Showbizz 17:00 - 26 Shkurt, 2015

Rita vlente miliona dollarë në ceremoninë Oskar

Këngëtarja Rita Ora për paraqitjen e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oskar, kishte kërkuar truproje shtesë për të siguruar praninë e saj. Në të...