Connect with Us

All posts tagged "miqesi"

Showbizz 12:18 - 26 Dhjetor, 2019

I dha fund miqësisë me Fifin pas fitores në “Këngën Magjike”?/ Flet për herë të parë Eneda Tarifa se si qëndron e vërteta

Fifi dhe Eneda Tarifa ishin dy pretendetet për të fituar “Këngën Magjike”, por kjo e fundit u shpall fituese. Ky vendim u pasua me shumë diskutime,...

Showbizz 17:22 - 16 Dhjetor, 2019

Ardit Gjebrea dhe Pirro Çako miq prej 27 vitesh/ Publikojnë foton që dëshmon miqësinë e tyre të hershme

Producenti Ardit Gjebrea dhe kantautori Pirro Çako kanë një miqësi prej vitesh. Ata e kanë ruajtuar miqësinë e tyre dhe këtë e ka treguar Ardit Gjebrean....

Showbizz 11:31 - 10 Dhjetor, 2019

U tha se nuk ishin më mikesha/ Fifi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Eneda Tarifën

Lajmi që miqësia mes Fifit dhe Eneda Tarifës kishte përfunduar pas finales së Këngës Magjike bëri  bujë në të gjitha mediat rozë. U tha se dy...

Showbizz 18:37 - 9 Dhjetor, 2019

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i...

Showbizz 21:40 - 21 Nentor, 2019

Elvana Gjata na surprizoi të gjithëve/ Zbulon çfarë e lidh me reperen e famshme botërore

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Pak kohë më parë Elvana tentoi të futej në tregun ndërkombëtar dhe nxorri...

Showbizz 18:54 - 29 Tetor, 2019

“Do të jem pranë teje gjithë jetën”/ Selena Gomez i bën dedikimin e ëmbël shoqes së saj më të mirë

Dy këngëtaret me famë botërore Selena Gomez dhe Taylor Swift kanë një miqësi shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Taylor i ka qëndruar shumë pranë Selenës në...

Kryesore Show Biz 19:19 - 18 Gusht, 2019

“Falë saj kam karrierën time”/ Kim Kardashian flet për miqësinë me “super bombën” e televizionit

Biznesmenia Kim Kardashian dhe ylli televiziv Paris Hlilton janë mikesha të ngushta prej shumë vitesh. Miqësia e dy vajzave më të komentuara të showbizit të huaj...

Kryesore Show Biz 18:30 - 5 Korrik, 2019

Albi Nako flet për herë të parë për ndarjen nga Alba/ Koreografi sqaron të vërtetën

Alba Hoxha dhe Albi Nako janë dy nga personazhet që më së shumti janë komentuar për jetën private. Prej kohësh përflitet se ata janë në një...

Kryesore Show Biz 13:10 - 28 Janar, 2019

Prishet miqësia mes Florit dhe Fifit?! Pasi fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami, reagon këngëtarja

Pavarësisht se asgjë nuk është konfirmuar për një marrëdhënie më shumë se shoqërore mes tyre, kantautori Flori Mumajesi dhe këngëtarja Fifi u kthyen në dyshen më...

Femra 23:53 - 23 Dhjetor, 2018

“Miqve” që kanë këto shenja horoskopi nuk duhet t’u besoni

Ka disa shenja zodiaku, të cilat nuk janë shumë të besueshme. Besnikëria nuk ekziston si fjalë në fjalorin e tyre. Më poshtë j’u tregojmë se cilat...

Kryesore Show Biz 10:25 - 27 Nentor, 2018

Jo gjithçka shkon më së miri: Ju tregojmë sherret dhe miqësitë që morën fund për shkak të pikëve në “Këngën Magjike”

Prej 8 javësh tashmë çdo të diel këngëtarët po prezantojnë projektet e tyre muzikore në “Kënga Magjike”, festivali më i rëndësishëm në Shqipëri dhe që momentalisht...

Kuriozitete 23:00 - 13 Shtator, 2017

Miqësia e pazakontë/ Mes qenit dhe breshkës

Njihuni me Pukën dhe breshkën Larry. Mami dhe Babi i tyre morën Larry në vitin 2009 nga dikush që kishte nevojë për të ri-strehuar atë. Larry...

Showbizz 14:17 - 1 Mars, 2017

Jonida Maliqi në krah në Rovena Dilos. Për çfarë e uron?

Rovena sqaroi të gjitha thashethemet se me balerinin për të cilën pretendohej se kishte një lidhje, në të vërtetë i lidhte një projekt i përbashkët. Por...

Showbizz 13:00 - 27 Dhjetor, 2016

Një miqësi përtej detit

Një seri fotosh nën ujë mes fëmijëve të tyre 11 dhe 15 vjecarë Cruz dhe Tilly vijnë nga brigjet përrtej detit. Djaloshi i David Beckham dhe...

Fëmija 18:52 - 1 Dhjetor, 2016

VIDEO/ Miqësia e rrallë e djaloshit me gjarpërin

Histori të miqësive midis njerëzve dhe kafshëve të egra kemi dëgjuar shpesh herë dhe madje disa prej këtyre historive janë bërë edhe filma nga më të...