Connect with Us

All posts tagged "Miriam Cani"

Showbizz 10:52 - 17 Prill, 2020

“Kur ishte moda me barkun jashtë”/ Alban Skënderaj publikon foton e 13 viteve më parë me Miriam Canin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga ciftet më të dashura për publikun shqiptar. Teksa po përjetojnë momentet më të lumtura pas ardhjes në jetë...

Showbizz 17:16 - 9 Shkurt, 2020

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Para pak javësh Miriam Cani solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vogëlushin Duam. Ajo ndau me të gjithë ndjekësit paksa nga momentet e bukura...

Showbizz 13:58 - 14 Janar, 2020

Miriam Cani bëhet nënë për herë të dytë/ Zbulohet emri i veçantë që kanë zgjedhur për djalin

Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe këngëtari Alban Skënderaj janë prindër për herë të dytë. Miriam ka sjellë në jetë djalin dhe këtë lajm e ka...

Showbizz 12:50 - 16 Dhjetor, 2019

Nga emri i fëmijës tek planet për të ardhmen/ Miriam Cani tregon emocionet për shtatzëninë e saj të dytë

Miriam Cani është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe ka treguar më...

Showbizz 15:25 - 17 Tetor, 2019

“Një ditë do t’ia kalosh dhe Gjirafës”/ Alban Skënderaj publikon momentet më të bukura me të bijën

Këngëtari shumë i dashur për publikun Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij disa momente shumë të bukura me vajzën e tij Ameli. Pas koncertit...

Kryesore Show Biz 17:00 - 14 Shtator, 2019

“Tre arsye për të jetuar”/ Alban Skënderaj publikon foton e ëmbël

Këngëtari Alban Skënderaj është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ai dhe Miriam Cani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Pas...

Kryesore Show Biz 18:48 - 19 Gusht, 2019

“Koha fluturon”/ Miriam Cani publikon foton kur ishte vetëm 18 vjeç

Miriam Cani është një nga këngëtaret që gjithnjë është përgëzuar për origjinalitetin dhe bukurinë e saj. Këngët e saj janë shumë të pëlqyera nga publike, në...

Kryesore Show Biz 21:20 - 22 Qershor, 2019

Dasma e fshehtë e Albanit dhe Miriamit/ Flet për herë të parë këngëtari

Ky vit padyshim që është ndër më të veçantit për këngëtarin Alban Skënderaj. Vetëm dy ditë më parë Skënderaj mbajti një koncert recital në Prishtinë i...

Kryesore Show Biz 17:16 - 21 Qershor, 2019

Prindër për herë të dytë/ Ja sa muajshe shtatzënë është Miriam Cani

Gjatë koncertit që mbajtën në Prishtinë, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë....

Kryesore Show Biz 12:01 - 23 Maj, 2019

“Do të kemi surpriza”/ Miriam Cani tregon aftësitë e Amelisë në muzikë dhe do t’iu habisë të gjithëve

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Miriam Cani ka treguar talentin e vajzës së saj Amelisë në muzikë. E ftuar në Soiree, këngëtarja tha se...

Kryesore Show Biz 20:23 - 9 Maj, 2019

“Gocat e mia”/ Alban Skënderaj zbulon momente nga pushimet

Alban Skënderaj së bashku me partneren e tij Miriam Cani dhe vajzën Amelinë, po kalojnë disa ditë pushime së bashku. Pas shumë impenjimeve ata kanë vendosur...

Showbizz 20:41 - 1 Maj, 2019

Miriam Cani ka një surprizë për të gjithë fansat/ Zbuloni për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja Miriam Cani po përgatit një surprizë të bukur për të gjithë dashamirësit e muzikës së saj. Pas përfundimit të The Voice Kids Albania javë më...

Kryesore Show Biz 11:53 - 12 Nentor, 2018

Miriam Cani pozon “topless” dhe i lë të gjithë pa fjalë

Këngëtarja e njohur nuk njihet për një stil ekstravagant apo provokues dhe janë të rralla fotot kur Miriam Cani tregon fizikun e saj. Mbrëmjen e së...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Nentor, 2018

“Ti je frymëzimi im i përjetshëm”, Miriami na emocionoi me dedikimin për Albanin

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Në parajsë”. Kënga shoqërohet me një klip shumë të...

Kryesore Show Biz 00:05 - 30 Tetor, 2018

Për herë të dytë nuse? Miriam Cani vishet sërish me fustanin e bardhë dhe duket magjike

Këngëtarja Miriam Cani shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të fundit dhe këtë e kuptuam nga postimet e saj të fundit në Instagram....