Connect with Us

All posts tagged "miss universe"

Showbizz 11:00 - 1 Janar, 2020

Pa asnjë pikë grimi/ 15 konkurrentet e Miss Universe në jetën e përditshme

Konkursi Miss Universe tërheq bukuroshet më të mira nga 90 vende të botës. Secila prej tyre shkëlqen në skenë dhe duket e përsosur nga koka në...

Showbizz 15:15 - 5 Dhjetor, 2019

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Publikohen fotot e konkurenteve të Miss Universe 2019

Këtë herë kompeticioni i bukurisë Miss Universe 2019 po mbahet në studiot e Tyler Perry në Atalanta, Gjeorgji. Para prezantimit, konkurrentet kanë bërë fotot e para...

Kryesore Show Biz 15:59 - 9 Qershor, 2019

“Krenare për Shqipërinë dhe atdhetarët e mi/ Trejsi Sejdini shkëlqen në pasarelë

Ish-Miss Universe, Trejsi Sejdini ka shkëlqyer në mbrëmjen e kaluar teksa ka performuar në eventin e bukurisë Miss Universe 2019. Pas gjithë këtij udhëtimi të suksesshëm...

Kryesore Show Biz 19:45 - 12 Janar, 2019

‘Më injoruan’, Trejsi Sejdini rrëfen prapaskenat e Miss Universe në Tajlandë

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, e cila këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në Tajlandë, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Fun Day”, ku veç eksperiencës së...

Kryesore Show Biz 11:53 - 23 Dhjetor, 2018

Pasi e kryqëzuan për gafat në “Miss Universe”, Zana Berisha shfajësohet: “Kam ngritur lart zërin e Kosovës”

Emri i saj ka qënë më i lakuari në të gjitha rrjetet sociale ditët e fundit. Miss Kosova 2018, Zana Berisha u përfol gjeresisht pas prezantimit...

Kryesore Show Biz 22:50 - 26 Gusht, 2017

Foto/ Si duken modelet e Miss Universe me dhe pa make up

Miss Universe është eventi më gjigand i bukurisë çdo vit. Të gjitha miset e përzgjedhura nga e gjithë bota tregojnë sharmin, bukurinë por dhe karakteristikat e...

Showbizz 16:47 - 21 Shtator, 2015

Sa i kushtoi Bleonës fustani që e veshi në Miss Universe [FOTO]

Bleona Qereti ka shpenzuar majft shumë për të shkëlqyer në të kuqe në mbrëmjen e ‘Miss Universe Albania Fustani i kuq që Bleona ka pasur të...

Showbizz 23:00 - 27 Janar, 2015

Paulina Vega shpallet “Miss Universe”

Miss Colombia, Paulina Vega është kurorëzuar si “Miss Universe”. 22 – vjeçarja, student për Administrim Biznesi nga Barranquilla, Columbia, thekson se u ndje shumë e lumtur...

Showbizz 20:00 - 27 Janar, 2015

Agnesa Vuthaj në Miss Universe

Bukuroshja shqiptare Agnesa Vuthaj në rrjetin social facebook ka postuar disa fotografi në të cilat shihet me logon e këtij konkursi të bukurisë,teksa duket se do...